بهترین ابزارهای اتوماسیون اینستاگرام برای رشد ایمن اجتماعی

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اتوماسیون اینستاگرام موضوعی بحث برانگیز در دنیای رسانه های اجتماعی است.
از یک طرف، شرکت ها می دانند که اگر می خواهند با حدود 1 میلیارد کاربر اینستاگرام بصورت آنلاین ارتباط برقرار کنند، نیاز به کمک اضافی دارند.
اجرای یک کمپین حرفه ای اینستاگرام فقط به معنای ویرایش تصاویر قبل از بارگذاری آنها یا اطمینان از این نیست که همیشه از جدیدترین هشتگ ها استفاده می کنید. شما باید به طور مداوم با مخاطبان هدف خود درگیر شوید. این بدان معنی است که نظارت بر نام تجاری شما 24/7، پاسخ به نظرات، ارسال محتوای جدید و حتی ردیابی عملکرد رقبا است.
معمول است که بازاریابی اینستاگرام کل برنامه شما را به سرعت طی می کند. هنگامی که مشاغل دیگری برای ایجاد شغل خود در اختیار دارید، مانند ایجاد وبلاگ، بازاریابی از طریق ایمیل یا حتی دسترسی دیجیتالی، ساعت کافی در روز برای درخشش استراتژی اینستاگرام شما وجود ندارد.

 

مشکل اتوماسیون اینستاگرام

اتوماسیون اینستاگرام شهرت بدی دارد.
سالها قرار گرفتن در معرض پیروان جعلی و رباتهای هرزنامه باعث شده است که مصرف کنندگان نسبت به ایده تعاملات خودکار با مارک ها عصبانی شوند. وقتی افراد به صورت آنلاین با شما تماس می گیرند، نمی خواهند از طریق الگوریتم دیجیتال پاسخ متقابل دریافت کنند.
رسانه های اجتماعی این شانس است که ما واقعاً “اجتماعی” هم با مردم و هم با مارک های تجاری باشیم. این فرصت شما به عنوان یک شرکت است که با ارتباط با مشتریان خود در سطح آنها و برجسته سازی شخصیت منحصر به فرد خود، جنبه انسانی خود را نشان دهید.
به همین دلیل، تلاش های اتوماسیون اینستاگرام به سبک قدیمی مانند استفاده از ربات ها برای ارسال همان نظر بر روی هزاران تصویر یا به طور خودکار “مانند” هر تصویر ارسال شده در یک بازه زمانی خاص # منسوخ می شوند. دیگر نمی خواهید با این نوع رفتارها کنار بیایید.
حتی اگر مخاطبان شما اجازه آن را بدهند، الگوریتم های اینستاگرام اجازه نمی دهند. این شرکت امروز بیش از هر زمان دیگری در حال پیگیری پیروان جعلی، ربات ها و الگوریتم های خودکار است.
با این حال، آنچه اینستاگرام و مشتریان شما از آن بیزارند این است که اگر از فناوری برای خودکارسازی برخی از بخشهای پیش پا افتاده و یکنواخت بازاریابی اینستاگرام استفاده می کنید، مانند ارسال مطالب خود در هر زمان مناسب، پیگیری هشتگ ها و گوش دادن به مارک ذکر می کند.
خرید فالوور اینستاگرام به حساب شما کمک می کند تا بیشتر دیده شود زیرا اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد و یکی از محبوب ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است.

 

چگونه اینستاگرام خود را خودکار کنیم: تعداد کمی ربات، اقدام بیشتر

اگر می خواهید استراتژی اینستاگرام خود را بدون عصبانیت مردم به طور خودکار انجام دهید، باید این ربات های مزاحم Insta را با برنامه های  effective برای تعیین زمان بندی پست ها، گوش دادن به مخاطبان خود و پاسخ استراتژیک به نظرات جایگزین کنید.
دوران # هجوم و هک های مشابه در شبکه های اجتماعی دیگر به پایان رسیده است. با این حال، بهترین ابزارهای اتوماسیون برای اینستاگرام هنوز هم می توانند مزایای استثنایی مانند:
  • رسیدن به مخاطب خود در زمان مناسب: از طریق خدمات اتوماسیون اینستاگرام و ابزارهای تحلیلی، می توانید بهترین زمان ارسال مطالب خود را ردیابی کنید. حتی می توانید بر اساس زمان آنلاین بودن مشتری های خود پست ارسال کنید. حتی می توانید از وسایل خود بخواهید که وقتی در خانه هستید، در رختخواب خود خوابیده اید برای شما مواد ارسال کنند.
  • شمار فالوورهای خود را بهبود ببخشید: ابزارهای خودکار ردیابی @ ذکر ها و هشتگهای پرطرفدار از طرف شما می توانند استراتژی اینستاگرام شما را آگاه کنند. این راهنمایی شما را برای ایجاد پست های مرتبط تر که با مخاطبان هدف شما صحبت می کنند به شما می دهد.
  • تقویت تعامل: کارهای یکنواخت مانند ردیابی هشتگ ها و زمان بندی پست های خود را به صورت خودکار انجام دهید. این بدان معنی است که می توانید بیشتر زمان بازاریابی شبکه های اجتماعی خود را بر روی کارهایی متمرکز کنید که فقط یک انسان می تواند انجام دهد. به عنوان مثال، شما قادر خواهید بود از طریق نظرات و پیام های ایجاد شده توسط یک انسان، نه فقط یک ربات دیگر، با مخاطبان خود درگیر شوید.

بهترین ابزارهای اتوماسیون برای اینستاگرام در سال 2019

بنابراین، چگونه شروع به استفاده از اتوماسیون اینستاگرام به نفع خود می کنید؟
خوب، اولین کاری که باید انجام دهید یافتن ابزارهای مناسب برای کمک به رشد تجارت شما است. ما برخی از بهترین برترین ها را از سال 2019 امتحان کرده ایم تا این لیست از چند گزینه مفید که می توانید در نظر داشته باشید را برای شما بیاوریم.

 

1. Upleap: برای مدیریت حساب کامل

بسیار خوب، بنابراین ممکن است مغرضانه عمل کنیم، اما اگر کمی توجه خود را به نرم افزار خود جلب نکنیم دیوانه خواهیم شد.
اگر به بیش از فالوورهای بیشتر در اینستاگرام نیاز دارید، همیشه می توانید بررسی اتوماسیون با Upleap را در نظر بگیرید. سرویس ما به هر کاربر اینستاگرام که وارد سیستم می شود یک مدیر حساب اختصاصی ارائه می دهد. به عبارت دیگر، شما بدون نیاز به یافتن اتاق اضافی برای آنها در دفتر کار خود، متخصص بازاریابی شبکه های اجتماعی شخصی خود را می یابید.
به عنوان یکی از بهترین ابزارهای اتوماسیون برای اینستاگرام امروز، Upleap با تحویل کار سخت به کسی که می داند چگونه #InstaFame را بدست آورد، استرس ناشی از مدیریت حضور در شبکه های اجتماعی شما را از بین می برد. اگر از مفهوم استفاده از ربات ها برای هک رشد اینستاگرام خود عصبی هستید، Upleap این مشکل را حل می کند. ما طرفداران و طرفداران ارگانیک را ارائه می دهیم که واقعاً به شما، محصولات و خدمات شما اهمیت می دهند.
به لطف یک گزینه آزمایشی خارق العاده، شروع به کار با Upleap رایگان است. علاوه بر این، اگر هرگز تصمیم گرفتید که به اندازه کافی کافی داشته اید، هیچ قرارداد انعام دهنده ای وجود ندارد که شما را در سرویس قفل کند. به نظر ما این یک امتیاز عظیم است.
با استفاده از Upleap، هیچ حساب جعلی مسدود شده در پروفایل شبکه های اجتماعی شما وجود ندارد. فالوورهایی که شما جذب می کنید به جای اینکه فقط در حاشیه بنشینید با پست های شما درگیر می شوند. کل تجربه فوق العاده ساده نیز هست!

 

2. SocialFollow: مدعی جدید

بسیار خوب، به اندازه کافی شیپور خودمان را می دمیم.
ما همچنین می خواهیم SocialFollow را که به طرز شگفت انگیزی طراحی شده است، برجسته کنید و به شما امکان می دهد خودکار کردن مبارزات اینستاگرام خود را بدون خطر ایجاد یک سایه بان یا دنبال کنندگان از دست رفته، آسان تر کنید.
این نرم افزار آنقدر مفید است که در همه موارد از Highsnobiety.com گرفته تا نیویورک پست ذکر شده است. علاوه بر این، نتایج خارق العاده ای را برای مارک های سراسر جهان کسب می کند. برخلاف سایر ابزارهای خطرناک اتوماسیون اینستاگرام که آینده مبارزات شما را به دست ربات ها و حساب های جعلی می اندازد، Socialfollow از یک استراتژی اثبات شده برای شروع رشد اجتماعی شما استفاده می کند.
در نهایت، این سیستم با دسترسی شما به شبکه ای از کاربران مشابه مانند شما کار می کند. به عنوان بخشی از یک جامعه پر رونق، شما می توانید کاربران مربوطه را پیدا کنید که می توانید آنها را دنبال کنید و در عوض آنها را تشویق کنید تا دوباره شما را دنبال کنند. با این حال دقیقاً یک سیستم عامل follow4follow نیست. در عوض، شما روزانه حدود 10 نفر مرتبط را دنبال می کنید و در عوض حدود 50 دنبال کننده می گیرید. این بدان معناست که شما می توانید ماهیانه حداکثر 1500 فالوور کسب کنید، بدون اینکه بخواهید نتیجه خطرناکی در اینستاگرام داشته باشید.
هنگام ثبت نام، از شما خواسته می شود چند مورد علاقه به نمایه خود اضافه کنید. همچنین می توانید هرگونه اطلاعاتی را که باید در مورد نام تجاری شما بدانیم برای کمک به شما در به دست آوردن نوع مناسب پیروان، به اشتراک بگذارید. از آنجا، نام کاربری شما را در یک شبکه اجتماعی جامع لیست می کند، تا افراد مناسب بتوانند شما را راحت تر پیدا کنند.

 

3. Kenji: ربات اینستاگرام بدون درد

مانند اتوماسیون اینستاگرام به طور کلی، ربات های اینستاگرام نیز مفهوم دیگری است که در طول این سال ها شهرت بدی کسب کرده است. این بیشتر به این دلیل است که مردم از رباتها سوused استفاده کرده و بیش از حد استفاده می کنند تا جایی که سعی می کردند تعاملات انسانی را با پاسخهای خودکار جایگزین کنند.
ربات هایی که به طور خودکار از طرف شما در مورد پست ها نظر می دهند، در Instagram کار نمی کنند. با این حال، این بدان معنا نیست که شما نمی توانید Instagram خود را با کمک رباتیک خودکار کنید. Kenji.AI ابزاری هوشمندانه است که با استفاده از یادگیری ماشین می تواند برند شما را بفهمد و به شما در بهبود استراتژی رشد اینستاگرام خود در طول زمان کمک کند.
با کنجی، شما در پشت صحنه به آنچه درگیر تعامل پیروان شما است ، می پردازید. با تجزیه و تحلیل تجارت خود و مقایسه آن با میلیون ها معیار صنعت، Kenji.AI می تواند انواع حسابی را که باید دنبال کنید، پیشنهاد دهد. همچنین می تواند از نوع هشتگ وMentions برای جلب توجه از گروه های صحیح آنلاین استفاده کند.
همه چیز در مورد اتخاذ یک رویکرد کاملاً هدفمند در کمپین های رسانه های اجتماعی شما است. کنجی می تواند پست هایی را از طرف شما “دوست” داشته باشد که به شما در جذب علاقه افراد با ارزش و مرتبط در صنعت کمک می کند. با این حال، این نظرات شما را دنبال نمی کند یا برای شما دنبال نمی کند یا دنبال نمی کنید، به این معنی است که شما ممنوع الکار نمی شوید.
به نظر ما، Kenji بیشتر از یک منبع اصلی برای تمام نیازهای رشد، یک ویژگی افزودنی برای استراتژی اتوماسیون اینستاگرام شما است. Kenji همراه با استراتژی محتوای مناسب و برنامه خوب، به شما کمک می کند تا کمپین های اینستاگرام خود را بهینه کنید.

 

4. بعداً: برنامه زمان بندی مورد تایید اینستاگرام

سازگار بودن با برنامه ارسال اینستاگرام یکی از سخت ترین کارهاست. این احتمال وجود دارد که کارهای اساسی زیادی را در بشقاب خود انجام داده باشید، این بدان معناست که شما همیشه در دسترس نیستید تا هر روز در یک زمان یک عکس خیره کننده ارسال کنید.
با این حال، اگر امروز می خواهید به صورت آنلاین موفق شوید، پس باید تجربه پیوسته ای به پیروان خود بدهید. بعداً یک ابزار زمان بندی است که به طور ویژه برای کمک به شما در استفاده بیشتر از استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی طراحی شده است. بعنوان یکی از شناخته شده ترین سیستم عامل های بازاریابی برای اینستاگرام، بعداً از هیچ استراتژی خطرناکی برای بدست آوردن لایک ها یا فالوورهای غیر واقعی شما استفاده نمی کند. درعوض، راهی آسان برای برنامه ریزی تقویم اجتماعی خود به شما می دهد، بنابراین هرگز از روند عقب نمانید.
با بعداً می توانید بفهمید که مخاطبان شما چه زمانی به طور آنلاین فعال هستند و سپس مطابق برنامه آنها مطالب را منتشر کنید. حتی این گزینه برای تبلیغ متقابل مطالب شما در سایر کانال های اجتماعی نیز وجود دارد، مانند فیس بوک، توییتر و Pinterest.
مشتریان همچنین می توانند با برنامه ریزی شبکه خود با یک برنامه کشیدن و رها کردن، از بعداً برای جذابتر کردن فید اینستاگرام خود استفاده کنند. انتشار خودکار برای نمایه های تجاری Instagram این بدان معناست که شما مجبور نیستید زندگی خود را در حدود تقویم ارسال خود برنامه ریزی کنید. علاوه بر این، توسط بعداً یک شریک اینستاگرام است، شما می دانید که برای استفاده از خدمات آنها مشکلی نخواهید داشت.

 

آیا باید استراتژی اینستاگرام خود را خودکار کنید؟

وقتی صحبت از اتوماسیون اینستاگرام می شود، احتیاط لازم است.
در طول این سال ها، شرکت های بی شماری با پاسخ های خودکار و ربات های خود در اینستاگرام عواقب زیادی را متحمل شده اند. این احتمال وجود دارد که قبلاً چند مورد از عدم موفقیت اتوماسیون در خبرمایه خود دیده باشید، مانند:
رباتها تصاویر نامناسب را دوست دارند
نظرات روی عکسهایی که معنی ندارند
پاسخ های بی معنی به نظرات و پیام ها
با این حال، اتوماسیون اینستاگرام چیزهای بیشتری نسبت به کارهای سایه ای و دستکاری شده ای که قبلاً بصورت آنلاین مشاهده می کردیم، دارد. سرانجام شرکت ها شروع به استفاده از اتوماسیون برای منافع خود می کنند. ابزارهای زیادی وجود دارد که به هر کسی کمک می کند تا تلاش های اینستاگرام خود را به طور موثرتری مدیریت، افزایش و برنامه ریزی کند.
با اطمینان از اینکه روزانه افراد مناسب را دنبال می کنید، با استفاده از ابزاری مانند SocialFollow می توانید یک جامعه رو به رشد را خودکار کنید. با Upleap، شما با راهنمایی حرفه ای در زمینه موفقیت آمیز بودن موفقیت اجتماعی خود با کمپین هایی که متناسب با مخاطبان شما باشد ، دریافت می کنید. از طریق Kenji.AI، توصیه های خودکار در مورد هشتگ های مورد استفاده و پست های مورد علاقه خود را دریافت می کنید. حتی ابزارهایی مانند بعدا وجود دارد تا اطمینان حاصل کنید که هر پستی که ایجاد می کنید در زمان مناسب به قبیله شما ارسال می شود.

 

خرید لایک اینستاگرام برای پست های اینستاگرامی، بهترین راه برای کسب تعامل و موفقیت بیشتر است.

 

در مورد اتوماسیون ایمیل چه می توان گفت؟

مهم است که شما میزان ایمیل هایی را که می خواهید ارسال کنید، افرادی را که برای آنها ارسال می کنید و این که آیا ایمیل های شما از طریق روشهای سخت گیری انتخاب جمع آوری شده اند، در نظر بگیرید. اکثر افراد به طور خودکار رسانه های اجتماعی خود را در مورد ارزش بازاریابی از طریق ایمیل کاملاً اشتباه تعبیر می کنند.
ما بسیار توصیه می کنیم رشد خود را در شبکه های اجتماعی و ارسال ایمیل خود به صورت خودکار انجام دهید.

 

صحبت نهایی درباره اتوماسیون اینستاگرام

اتوماسیون اینستاگرام عملی خطرناک نیست که معمولاً انجام می شود. مانند هر چیز دیگری در رسانه های اجتماعی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید از استراتژی خود به درستی استفاده می کنید. به ابزاری که می توانید به آنها اعتماد داشته باشید پایبند باشید و از خودکار کردن هر چیزی که باعث می شود شرکت شما کمتر انسانی به نظر برسد خودداری کنید.
0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments