اینستاگرام در وب

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook

با مراجعه به instagram.com و ورود به سیستم با نام کاربری و رمزعبور اینستاگرام خود می توانید به حساب کاربری خود در وب دسترسی پیدا کنید. اگر میخواهید درباره پروفایل وب اطلاعات بیشتری کسب کنید، ادامه مطالب را مطالعه نمایید.

 

تنظیمات حریم خصوصی

در این قسمت اطلاعاتی در مورد حساب اینستاگرامتان روی وب به شما داده می شود.

 

چه کسی می تواند نمایه و عکسهای اینستاگرام من را در وب ببیند؟

اگر ارسالهای شما به عموم تنظیم شود، هر کس می تواند با مراجعه به instagram.com نام کاربری نام کاربری شما در وب، نمایه شما را ببیند. اگر پست های شما به صورت خصوصی تنظیم شده باشد، عکس های شما برای افرادی که در اینستاگرام وارد شده اند که شما تأیید کردهاید برای دنبال کردن شما، قابل مشاهده است. درباره تنظیم تنظیمات حریم خصوصی خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. تنظیمات حریم خصوصی شما بر روی تلفن همراه تنظیمات حریم خصوصی شما در وب است.

 

چه کسی می تواند عکس ها و فیلم های من را در اینستاگرام دوست دارد یا نظر دهد؟

اگر حساب شما عمومی است، هرکسی می تواند در مورد عکس ها و فیلم های شما نظر یا اظهار نظر کند. اگر می خواهید افراد خاصی را از دوست داشتن یا اظهار نظر در مورد پست های خود جلوگیری کنید، می توانید آنها را مسدود کنید. اگر حساب شما خصوصی است، فقط افرادی که شما به عنوان دنبال کننده تأیید کرده اید، می توانند عکس ها و فیلم های شما را دوست داشته یا نظر دهند.

 

آیا نمایه اینستاگرام من در وب نمایه خواهد شد؟

نمایه شما در وب نمایه خواهد شد، اما موتورهای جستجو مجاز نیستند عکسهای شما را نمایه کنند.

اگر در لیست جستجو در مورد نمایه خود سؤالی دارید، باید با تیم پشتیبانی موتور جستجوی خاص تماس بگیرید:

  • گوگل
  • بینگ
  • یاهو

 

گزارش سوء استفاده

در این قسمت در مورد حق چاپ در اینستاگرام صحبت شده است.

 

چگونه می توانم نقض احتمالی حق چاپ را در اینستاگرام گزارش دهم؟

برای گزارش تخلفات احتمالی حق چاپ ، لطفاً این دستورالعمل ها را بخوانبد.

 

کپی رایت

سؤالات متداول در این بخش اطلاعاتی در مورد حق چاپ را ارائه می دهد .اگر فکر می کنید شخصی بدون اجازه شما از کارهای دارای حق چاپ استفاده می کند، می توانید گزارش دهید. لطفا توجه داشته باشید که قوانین در کشورهای مختلف ممکن است متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قانون حق چاپ، می توانید به وب سایت دفتر حق چاپ ایالات متحده یا سازمان مالکیت معنوی جهانی (WIPO) مراجعه کنید. اینستاگرام نمی تواند مشاوره حقوقی به شما ارائه دهد، بنابراین در صورت سؤال بیشتر درباره حق چاپ می توانید با وکیل صحبت کنید.

 

خرید فالوور اینستاگرام

بهترین سایت های سفارش لایک و فالوور برای اینستاگرام را از فالولند بخواهید. روی لینک افزایش فالوور اینستاگرام 99 کلیک کنید.

حق چاپ چیست و چه چیزی از آن محافظت می کند؟

در بیشتر کشورها، حق تکثیر حق قانونی است که از آثار اصلی نویسندگی محافظت می کند. به طور معمول، اگر یک اثر اصلی را ایجاد می کنید، از لحظه ایجاد آن کپی رایت دارید.

کپی رایت انواع مختلفی از آثار را شامل می شود، از جمله:

  • آثار بصری یا بصری: فیلم، فیلم، نمایش تلویزیونی و پخش، بازی های ویدئویی، نقاشی، عکس
  • آثار صوتی: آهنگ ها، آهنگ های موسیقی، ضبط صدا، ضبط کلمات گفتاری
  • آثار مکتوب: کتاب، نمایشنامه، نسخ خطی، مقاله، امتیاز موسیقی

لطفا توجه داشته باشید، فقط یک اثر اصلی برای محافظت از حق چاپ مجاز است. برای اینکه به اندازه کافی اصلی برای محافظت از حق چاپ باشد، یک اثر باید توسط خود نویسنده ساخته شود و دارای حداقل خلاقیت باشد. به طور کلی، نام ها، عناوین، شعارها یا عبارات کوتاه به اندازه کافی اصلی نیستند تا بتوانند از حق نسخه برداری برخوردار شوند. به عنوان مثال، نماد “+” احتمالاً مشمول حق چاپ نمی باشد، اما نقاشی مملو از اشکال و رنگ های موجود در الگوی منحصر به فرد احتمالاً توسط کپی رایت محافظت می شود.

کپی رایت به طور کلی از حقایق یا ایده ها محافظت نمی کند، اما ممکن است از کلمات یا تصاویر اصلی که بیانگر یک واقعیت یا ایده هستند محافظت کند. این بدان معنی است که شما ممکن است بتوانید همان ایده یا واقعیت را به عنوان نویسنده دیگر بیان کنید، مادامی که شما راه نویسنده را برای بیان آن ایده یا واقعیت کپی نکنید.

به عنوان مثال، ممکن است یک نمایشنامه نویس نتواند از ایده مردی که از خواب بیدار می شود برای تکرار همان روز بارها و بارها کپی رایت کند، اما فیلمنامه برای یک نمایشنامه یا فیلم با بیان این ایده می تواند تابع حق چاپ باشد.

 

چگونه بدانم که من حق چاپ را در یک اثر دارم؟

به طور کلی، شخصی که یک اثر اصلی را خلق می کند، دارای حق چاپ است. به عنوان مثال، اگر یک نقاشی را خلق می کنید، احتمالاً حق چاپ در آن نقاشی را دارید. به همین ترتیب، اگر عکاسی می کنید، به احتمال زیاد صاحب حق چاپ در آن عکس هستید. ممکن است شرایطی پیش بیاید که فکر می کنید در یک اثر خلاق حق چاپ دارید، اما ممکن است اینگونه نباشد.

مثلا: اگر در یک عکس یا فیلم ظاهر می شوید، این به معنای لزوماً به معنای داشتن حق چاپ در آن عکس یا فیلم نیست. (اگر فکر می کنید ممکن است یک عکس یا ویدیو در اینستاگرام باعث نقض حریم خصوصی شما شود، بیشتر بدانید.) اگر از یک مجسمه عکاسی می کنید، این بدان معنا نیست که شما حق دارید جلوی عکس گرفتن از یک مجسمه را بگیرید.

اگر اثری را به عنوان بخشی از مسئولیتهای شغلی عادی خود ایجاد کنید، ممکن است شما صاحب حق چاپ در آن اثر نباشید. در عوض، شرایطی وجود دارد که قانون کارفرمای شما را “نویسنده” آن  اثر برای اهداف حق چاپ می داند. اگر در مورد میزان حق چاپ خود در یک اثر اصلی اطمینان ندارید، ممکن است بخواهید با یک وکیل تماس بگیرید تا در مورد حقوق خود به شما مشاوره دهد.

0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rosh_77
Rosh_77
1 year ago

درباره تشکیل گروه چت در اینستا مطلب ارایه بدید متشکرم 😘🌹