تبلیغات اینستاگرام و اطلاعات کاربری

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
تبلیغات اینستاگرام با مخاطب بالقوه بیش از 928 میلیون نفر، ابزاری اساسی برای هر بازاریاب شبکه های اجتماعی است.
با دسترسی به گزینه ها و ابزارهای گسترده هدف گیری شرکت مادر فیس بوک، تبلیغات اینستاگرام یک استراتژی م effective موثر است که اجرای آن آسان است.

 

آیا اینستاگرام به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد از عکس ها یا فیلم های من استفاده کنند؟

نه. شما صاحب همه عکس ها و فیلم های اصلی خود هستید و تبلیغ کنندگان حق استفاده از آثار اصلی شما را ندارند. بیشتر بدانید که اگر فکر می کنید حقوق مالکیت معنوی شما نقض می شود چه کاری می توانید انجام دهید.
اگر آگهی مورد علاقه خود را مشاهده نکردید ، درباره اینکه چگونه می توانید تبلیغاتی که به شما نمایش داده می شود را کنترل کنید بیشتر بیاموزید.

 

چرا نام کاربری شخصی را که دنبال می کنم زیر آگهی در اینستاگرام دیدم؟

تبلیغاتی که در اینستاگرام مشاهده می کنید ممکن است از حساب هایی که دنبال می کنید لایک نشان دهد. به عنوان مثال ، ممکن است نام کاربری شخصی را که دنبال می کنید در زیر یک پست یا تبلیغ مورد علاقه خود مشاهده کنید. به همین ترتیب ، پیروان شما ممکن است پستهایی را که دوست داشته اید مشاهده کنند که مربوط به تبلیغاتی است که مشاهده می کنند. این پست ها فقط به دنبال کنندگان شما نشان داده می شوند و در صورت داشتن تنظیمات حریم خصوصی که برای حساب اینستاگرام خود تنظیم کرده اید ، و همچنین تنظیمات تبلیغات مرتبط با حساب پیوندی فیس بوک شما رعایت می شوند.
برای دیدن تنظیمات تبلیغات Facebook خود ، به تنظیمات برگزیده تبلیغ خود بروید.
توجه: استفاده از نام شما به طور مستقیم در یک تبلیغ ، خلاف سیاست های تبلیغاتی ما است. اگر آگهی دیدید که فکر می کنید از نام شما به روشی دیگر استفاده می کند ، لطفاً آن را گزارش دهید.

 

آیا تبلیغ کنندگان به اطلاعات شخصی من در اینستاگرام دسترسی دارند؟

اینستاگرام اطلاعاتی را با شرکای تبلیغاتی یا تبلیغاتی که شخصاً شما را شناسایی می کند به اشتراک نمی گذارد مگر اینکه به ما اجازه دهید. اطلاعات قابل شناسایی شخصی ، اطلاعاتی مانند نام یا ایمیل شما است که به تنهایی می تواند برای تماس با شما یا شناسایی هویت شما استفاده شود.
0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments