غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook

اخیراً بسیاری از کاربران اینستاگرام می گویند که حسابهای آنها توسط اینستاگرام حذف شده است. همه آنها در تلاش هستند تا حساب های خود را پس بگیرند، برخی از آنها توانسته اند حساب های خود را دوباره فعال کنند و برخی نتوانسته اند. در این مقاله، ما به بررسی این موضوع و برخی راه حل های ممکن برای حل آن خواهیم پرداخت.

تفاوت بین حذف اکانت و غیر فعال شدن اکانت چیست؟ یا شاید هم غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام.

حذف اکانت اینستاگرام شما به این معنی است که نمی توانید حساب کاربری خود را پس بگیرید.

دلایل حذف اکانت اینستاگرام

غیرفعال کردن اینستاگرام شما به این معنی است که حساب شما با نام کاربری، تحت هیچ جستجویی نشان داده نمی شود زیرا حساب شما موقتاً غیرفعال است تا اینکه دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.

 

برای خرید فالوور اینستاگرام واقعی می توانید به فروشگاه فالولند سر بزنید.

اینستاگرام

8 دلیل غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام

دلایل زیادی برای حذف یا غیرفعال کردن پیج اینستاگرام وجود دارد. به عنوان مثال، مدت طولانی غیرفعال بودن، گزارش شدن توسط دیگران یا نقض شرایط و قوانین اینستاگرام

غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام

1. استفاده از رباتها و نرم افزارها

این یکی از دلایلی است که باعث می شود اینستاگرام بدون هیچ دلیل حساب شما را حذف کند. بسیاری از حسابها وظایف تبلیغاتی خود را به صورت خودکار انجام می دهند و استفاده از چنین ابزارهایی را کنترل نمی کنند. استفاده از این برنامه ها و نرم افزارها در حساب اینستاگرام شما خطرات زیادی را به همراه دارد؛ بهتر است به هیچ وجه از آنها استفاده نکنید.

رباتها و نرم افزارها

2. دستگاه ها و IP های مختلف

این دلیل دیگری است که می تواند باعث حذف سریع حساب شود. برای دسترسی به حساب اینستاگرام باید با یک دستگاه کار کنید، یا می توانید از چند دستگاه استفاده کنید فقط درصورتیکه از همان آدرس IP استفاده کنید. در غیر این صورت ، حساب خود را در معرض خطر بسته شدن قرار می دهید.

دستگاه ها و IP های مختلف

3. افزایش فالوورهای فیک

کاربران اینستاگرام علاقه مند هستند تا فالوورهای بیشتری را به حساب خود اضافه کنند. آنها معتقدند هر چه دنبال کنندگان بیشتری داشته باشند ، افراد بیشتری نیز از آنها پیروی می کنند.

فالوورهای فیک

اخیراً اینستاگرام حساب های مشهور زیادی را با فالوورهای فیک بسته است. دنبال کنندگان فیک، حساب های غیر فعال اینستاگرام هستند که برای دنبال کردن حساب های دیگر استفاده می شوند. برخی از آنها فقط هزاران میلیون حساب کاربری برای این منظور ایجاد می کنند ، اما اینستاگرام راهی پیدا کرده است که آنها با دنبال کنندگان فیک شکار شده و بلافاصله حذف می شوند.

برای خرید فالوور ایرانی اینجا کلیک کنید.

 

4. شکایات کاربران

حتی اگر محتوای صحیح منتشر می کنید، تا زمانی که شکایات زیادی درمورد حساب شما وجود دارد، حساب شما حذف خواهد شد. با رعایت احترام به همه فالوورهای خود، می توانید از شکایت کاربران جلوگیری کنید ، به کسی توهین نکنید ، همیشه مثبت باشید.

شکایات کاربران

5. رعایت نکردن محدودیت ها

محدودیت ها طبق مرجع رسمی اینستاگرام به اینگونه است:

  1. حداکثر تعداد لایک در هر ساعت: 60
  2. حداکثر تعداد نظرات در هر ساعت: 60
  3. حداکثر تعداد پیام در هر ساعت: 60

رعایت نکردن محدودیت ها

اما اگر حساب شما نسبتاً جدید است، محدودیت ها متفاوت است:

  1. حداکثر تعداد لایک در هر ساعت: 30
  2. حداکثر تعداد نظرات در هر ساعت: 30
  3. حداکثر تعداد پیام در هر ساعت: 30

6. انتشار بیش از حد پست

الگوریتم اینستاگرام انتشاراز یک حساب را نظارت می کند. انتشار بیش از حد پست در یک روز باعث غیر فعال شدن حساب اینستاگرام شما می شود.

انتشار بیش از حد پست

7. نقض کپی رایت

موضوع کپی رایت موضوع بزرگی در اینستاگرام است. کلیه تصاویروکپشن های موجود در حساب شما باید متعلق به شما باشد یا ازنویسنده و عکاس مجاز باشد. اگر می خواهید تصویر شخص دیگری را به اشتراک بگذارید ، عکاس یا نویسنده را در عکس مشخص کنید (به شرطی که یک حساب Instagram داشته باشد.علاوه بر این، اگر ویدیویی را با موسیقی که حق انتشار آن را ندارید ارسال کنید ، اینستاگرام مطمئناً چنین پستی را حذف می کند.

نقض کپی رایت

نتیجه نادیده گرفتن قوانین کپی رایت چیست؟ نویسنده یا عکاس می تواند شما را به دلیل استفاده غیرقانونی ازعکس دراینستاگرام گزارش دهد و به دلیل نقض حق نسخه برداری می توانید مسدود شوید.

 

8. نقض قوانین در انتشار تصاویر و فیلم ها

عکس ها و فیلم هایی با بدن برهنه، محتوای جنسی  نامناسب تلقی می شوند. هر هدفی را که دنبال می کنید، ارسال چنین محتوای نامناسب می تواند اکانت شما را غیر فعال کند.

موارد بسیار دیگری نیز وجود دارد که همه آنها در شرایط و ضوابط عمومی اینستاگرام ذکر شده است:

  • این حساب ها ممکن است از فعالیت های جنایی مطالبی داشته باشند.
  • ترویج قمار / مصرف مواد مخدر.
  • هرزنامه ها.
  • حسابی که برای زورگویی سایبری استفاده شده است.

نقض قوانین در انتشار تصاویر و فیلم ها

نتیجه گیری درباره غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام

همیشه از انجام هرگونه فعالیتی که منجر به بسته شدن حساب اینستاگرام شما شود ، خودداری کنید ، به ویژه اگر صاحب مشاغل اینستاگرامی باشید.بسیاری از افراد با فروش محصولات و خدمات خود از حساب اینستاگرام خود درآمدزایی می کنند، اگر حساب اینستاگرامشان غیرفعال شود با مشکلات متعددی روبرو خواهند شد.

من معتقدم که اینها دلایل اصلی است که می تواند منجر به بسته شدن حساب شود. شما باید تمام تلاش خود را انجام دهید تا به هر قیمتی از حساب خود محافظت کنید. اگر مطمئن هستید که قوانین اینستاگرام را نقض نکرده اید ،با پشتیبانی برای بررسی تماس بگیرید تا حساب کاربری خود را بازیابی کنید.

0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
نریمان
نریمان
1 year ago

واقعا مطالبتون خوب بود دمتون گرم

نسیم مرادی
نسیم مرادی
1 year ago

خیلی مطالب مفید بود خسته نباشید 🧡

Barzin
Barzin
1 year ago

چحوری فالور بخریم ؟