چرا کپشن های اینستاگرام مهم است؟

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
عکس ها و فیلم ها همیشه در اینستاگرام حرف اول را می زنند، اما اغلب این عنوان است که باعث ایجاد یا شکستن یک پست می شود. این به این دلیل است که “داستانی” که در اینستاگرام می گویید به همان اندازه تصاویر و فیلم هایی که به اشتراک می گذارید مهم است.  زمینه را فراهم می کند، شخصیت می بخشد و حتی می تواند به دنبال کنندگان شما برای اقدام الهام بگیرد. زیرنویس ها ابزاری قدرتمند است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پسندیدن، نظرات و حتی بازدید از وب سایت شما و اگر پست شما به اندازه کافی تعامل داشته باشد، حتی ممکن است در صفحه کاوش قرار گیرد!
علاوه بر این، زیرنویس ها فرصتی عظیم برای ایجاد رابطه قوی تر با مخاطبان خود هستند. زیرنویس های طولانی مدت بسیار عالی هستند زیرا به مخاطبان اجازه می دهد تا در مورد شما، نام تجاری و مأموریت شما اطلاعات بیشتری کسب کنند. آنچه را در عنوان خود قرار می دهید (از جمله مقدار نوشتن) واقعاً به محتوایی که به اشتراک می گذارید، مناسبت و مارک تجاری شما بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر یک پست زندگی ساده را به اشتراک می گذارید، یک عنوان کوتاه ممکن است بهترین باشد. اگر می خواهید در پست های خود جذابیت بیشتری ایجاد کنید و حتی ممکن است مخاطبان جدیدی را ایجاد کنید، ایجاد محتوای زیبا برای خبرمایه بسیار مهم است، نوشتن زیرنویس های خوب اینستاگرام که باعث ایجاد تعامل می شود یک استراتژی عالی است.

 

با خرید فالوورهای اینستاگرام، آن ها را فوری تحویل بگیرید و برند خود را رشد دهید. ما به شما کمک می کنیم فالوورهای واقعی برای حساب اینستاگرام خود بگیرید، بنابراین می توانید مخاطبان بیشتری داشته باشید.

 

 کپشن های اینستاگرام
کپشن های اینستاگرام

بهترین طول زیرنویس اینستاگرام در سال 2020 چیست؟

داده ها نشان می دهد که پست های اینفلوئنسرها با زیرنویس های طولانی تر به طور کلی از میزان جذابیت بیشتری نسبت به پست های دارای زیرنویس کوتاه تر برخوردار هستند. هرچه پست بیشتر درگیر شود، به احتمال زیاد در صفحه کاوش یا بالاتر در خبرهای دنبال کنندگان شما ظاهر می شود. بنابراین نوشتن زیرنویس های طولانی تر می تواند شگردی باشد برای ایجاد یک رابطه عمیق تر با مخاطبان. اگر مطمئن نیستید که بهترین طول زیرنویس اینستاگرام برای نام تجاری شما چیست، با لمس کردن حداقل 70 کلمه برای عنوان خود شروع کنید و نرخ تعامل خود را زیر نظر بگیرید!

 

نحوه نوشتن زیرنویس های اینستاگرام که باعث بهبود تعامل می شود

آیا می خواهید پست اینستاگرام خود را بهبود ببخشید؟ نمی دانید چگونه می توان زیرنویس های قوی اینستاگرام را نوشت که افراد را به سمت عمل سوق دهد؟
شما می خواهید بفهمید که چگونه زیرنویس جذاب اینستاگرام ایجاد کنید که پیامهای بازاریابی شما را به وضوح برقرار کند و افراد را به عمل ترغیب کند.

 

شماره 1:عنوان عکس اینستاگرام شما چه چیزی را منتقل می کند

هدف از عنوان زیرنویس اینستاگرام بیان بیشتر ماجرا یا پیام پشت عکس یا فیلم شماست. اگر عکس یا ویدئو مربوط به یک مسابقه، فروش یا رویداد است، زیرنویس مکان شماست تا جزئیات کمپین خود را پر کنید.

 

شماره 2: CTA را در زیرنویس اینستاگرام خود بگنجانید

اینستاگرام شما را به یک لینک قابل کلیک محدود می کند که در بیوگرافی شماست. برای اینکه افراد بتوانند روی آن پیوند کلیک کنند و اقدامی انجام دهند، باید این دستورالعمل را به آنها بدهید. اینجاست که CTA خوب بازی می کند. متداول ترین CTA مورد استفاده در اینستاگرام برای این منظور “کلیک بر روی پیوند موجود در بیوگرافی من” یا برخی از تغییرات آن است.

 

شماره 3: متن خود را به پاراگرافهای کوتاه تقسیم کنید

نوشتن یک عنوان عالی از نظر کپی، متن و ارزش در اینستاگرام حائز اهمیت است. اما اگر زیرنویس شما یک پاراگراف طولانی باشد، به احتمال زیاد مخاطبان شما قسمت زیادی از آن را نخوانند. در عوض، متن خود را به سه پاراگراف کوتاه با فاصله اضافی تقسیم کنید تا مطالب را آسان تر بخوانید و به افزایش فعالیت در CTA ها کمک کنید. بسیاری از افراد سعی می کنند فاصله بین پاراگراف ها را اضافه کنند اما پس از بارگذاری پست در اینستاگرام، متوجه می شوند که همه قالب بندی آنها از بین رفته است. این اتفاق می افتد زیرا اینستاگرام دارای یک ویژگی قالب بندی عجیب و غریب است که شما را مجبور به حذف هر فاصله یا شکلک از انتهای یک پاراگراف می کند.
0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments