نحوه ورود به سیستم در اینستاگرام

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook

در این مقاله در مورد چگونگی ورود به سیستم اینستاگرام، عیب یابی کاربری و گذرواژه، عیب یابی ایمیل، عیب یابی حساب غیرفعال صحبت میکنیم. صفحه ورود به سیستم به شما امکان می دهد تا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید یا وارد یک حساب کاربری موجود شوید. همچنین میتوانید رمز عبور خود را با ضربه زدن به سیستم Log in بازیابی کنید و سپس فراموش کردید؟ به خاطر داشته باشید که هنگام ورود به یک حساب کاربری موجود، باید از نام کاربری و رمز عبور برای حساب استفاده کنید.

 

اگر گذرواژه اینستاگرام خود را فراموش کردم، چه کاری می توانم انجام دهم؟

اگر نمی توانید رمز عبور خود را به خاطر بسپارید، می توانید آن را با استفاده از آدرس ایمیل، شماره تلفن یا حساب Facebook خود تنظیم مجدد کنید. اگر نمی توانید پسورد خود را از این طریق تنظیم مجدد کنید، برای کمک های بیشتر برنامه اینستاگرام را باز کنید. تنظیم مجدد گذرواژه‌تان با استفاده از آدرس ایمیل، شماره تلفن یا حساب Facebook برای بازنشانی گذرواژه، ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کنید. از آنجا:

اندروید

  1. در صفحه ورود به سیستم، روی دریافت کمک از ورود به سیستم در زیر ورود به سیستم ضربه بزنید.
  2. استفاده از نام کاربری یا ایمیل را انتخاب کنید، یک پیامک ارسال کنید یا با Facebook وارد شوید.
  3. اطلاعات خود را وارد کرده و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

آیفون

  1. در صفحه ورود به سیستم، روی گذرواژه فراموش شده در بالای ورود ضربه بزنید.
  2. روی نام کاربری یا تلفن ضربه بزنید.
  3. آدرس ایمیل، نام کاربری یا شماره تلفن خود را وارد کرده و روی Next ضربه بزنید.

 

برای سفارش  فالوور واقعی اینستاگرام واقعی می توانید به فروشگاه فالولند سر بزنید.

 

نمی توانم حساب کاربری خود را پیدا کنم یا نام کاربری خود را در اینستاگرام نمی دانم.

اطمینان حاصل کنید که نام کاربری خود را به درستی وارد می کنید، به خصوص اگر دارای کاراکترهای مکرر باشد. هنگام وارد کردن نام کاربری خود نماد @ را وارد نکنید. اگر فکر می کنید در نتیجه به خطر انداختن حساب کاربری، نام کاربری شما تغییر کرده است، بررسی کنید که آیا ایمیلی از اینستاگرام دریافت کرده اید که به شما اطلاع می دهد اطلاعات حساب شما تغییر کرده است یا خیر. از یک دوست بخواهید که از نمایه شما بازدید کند و از نام کاربری فعلی خود تصویری بگیرد.

 

در صورت دریافت ایمیل تنظیم مجدد پسورد اما هنوز نمی توانم وارد اینستاگرام شوم، چه کاری می توانم انجام دهم؟

اگر نمی توانید رمز عبور خود را به خاطر بسپارید، می توانید برای بازگرداندن دسترسی به حساب اینستاگرام خود، یک ایمیل تنظیم مجدد رمزعبور درخواست کنید. ایمیل به شما این امکان را می دهد که بلافاصله از طریق آدرس ایمیل خود وارد شوید یا ابتدا رمز ورود را قبل از ورود تغییر دهید.

در صورت منقضی شدن قبلی، یک ایمیل بازنشانی گذرواژه جدید درخواست کنید. با انتخاب بازنشانی گذرواژه اینستاگرام خود در ایمیل، مطمئن شوید که به جای انتخاب ورود به سیستم، رمز ورود خود را دوباره تنظیم کنید. اگر می خواهید رمز ورود خود را تغییر دهید زیرا فکر می کنید حساب اینستاگرام شما هک شده است، در مورد کمک گرفتن از ورود به سیستم اطلاعات بیشتری کسب کنید. در صورت عدم دریافت ایمیل تنظیم مجدد گذرواژه اینستاگرام خود، درمورد آنچه می توانید انجام دهید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

نمی توانم حساب کاربری خود را پیدا کنم یا نام کاربری خود را در اینستاگرام نمی دانم.

اطمینان حاصل کنید که نام کاربری خود را به درستی وارد می کنید، به خصوص اگر دارای کاراکترهای مکرر باشد. هنگام وارد کردن نام کاربری خود نماد @ را وارد نکنید. اگر فکر می کنید حساب اینستاگرام  هک شده است.اگر فکر می کنید حساب کاربری شما هک شده است یا به دست گرفته شده است، اقداماتی وجود دارد که می توانید برای تأمین حساب خود انجام دهید. حساب ایمیل خود را برای پیامی از اینستاگرام بررسی کنید اگر ایمیلی از اینستاگرام دریافت کردید و به شما اطلاع داد که آدرس ایمیل شما تغییر کرده است، ممکن است با استفاده از گزینه برگشت این گزینه تغییر در آن پیام، این حالت را خنثی سازی کنید. اگر اطلاعات اضافی نیز تغییر یافته است (به عنوان مثال: رمز عبور خود را)، و شما قادر به تغییر آدرس ایمیل خود نیستید، لطفاً این حساب را به ما گزارش دهید. پیوند ورود به آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را دریافت کنید برای کمک به ما در تأیید مالکیت این حساب، می توانید از ما بخواهید که ما یک لینک ورود به آدرس ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال کنیم.

 

برای خرید فالوور ایرانی اینجا کلیک کنید.

 

در صورت بازنشانی رمز ورود برای حساب اینستاگرام من ، نمی توانم آدرس ایمیل خود را پیدا کنم؟

اگر در هنگام تنظیم مجدد گذرواژه‌تان آدرس ایمیل شما یافت نشد، ممکن است هنگام ورود به سیستم، با ایمیل دیگری ثبت کرده باشید یا ایمیل خود را اشتباه نگیرید. در Android، روی ورود به سیستم کمک کنید تا وارد صفحه ورود شوید. نام کاربری، ایمیل یا شماره تلفن اینستاگرام خود را وارد کنید، سپس روی Next ضربه بزنید. در آیفون، روی گذرواژه فراموش شده در صفحه ورود به سیستم ضربه بزنید. نام کاربری یا شماره تلفن اینستاگرام خود را وارد کنید، سپس روی ارسال لینک ورود ضربه بزنید. اگر قبلاً حسابهای اینستاگرام و فیس بوک خود را پیوند داده اید، می توانید با ضربه زدن به تنظیم مجدد با استفاده از فیس بوک، رمز عبور خود را دوباره تنظیم کنید. متأسفانه، اگر نمی توانید به حساب ایمیلی که با آنها ثبت نام کرده اید دسترسی پیدا کنید و به حساب های اینستاگرام و فیس بوک خود پیوند ندهید، ما نمی توانیم به شما دسترسی به حساب کاربری بدهیم.

 

در صورت از دست رفتن دسترسی به ایمیل یا شماره تلفنی که با آن در اینستاگرام ثبت نام کرده ام، چه کاری می توانم انجام دهم؟

اگر دسترسی به ایمیل یا شماره تلفنی را که برای ثبت نام در اینستاگرام خود استفاده کرده اید از دست داده اید، می توانید سعی کنید مجدداً به ایمیل یا شماره تلفن دسترسی پیدا کنید یا می توانید مشخصات خود را با اطلاعات جدید حساب خود به روز کنید. سعی کنید مجدداً به حساب ایمیل خود دسترسی پیدا کنید، اگر دسترسی به حساب ایمیل خود را از دست داده اید، می توانید از ارائه دهنده ایمیل خود بخواهید که به شما کمک کند تا دوباره به آن دسترسی پیدا کنید. بسیاری از ارائه دهندگان پست الکترونیکی راهی را برای بازیابی دسترسی به حساب کاربری خود در صورت فراموش کردن گذرواژه یا هکشدن این حساب، ارائه می دهند. هنگامی که سعی در ورود به ارائه دهنده ایمیل خود دارید، ممکن است گزینه ای مانند رمز عبور خود را فراموش کنید؟ یا ورود به سیستم مشکل دارید؟ این امکان را به شما می دهد تا با آنها تماس بگیرید و یا درخواست پشتیبانی دیگری را تکمیل کنید. شاید برای تأیید درخواست دسترسی خود، نیاز به تهیه شماره تلفن، پاسخ به سؤالات امنیتی یا سایر اطلاعات داشته باشید. اینستاگرام نمی تواند کمک کند تا بتوانید به حساب ایمیل خود برگردید.

ایمیل یا شماره تلفن حساب اینستاگرام خود را تغییر دهید. اگر نمی توانید دوباره به ایمیل یا شماره تلفنی که برای ثبت نام در اینستاگرام خود استفاده کرده اید، مجدداً وارد شوید، باید وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید و ایمیل یا شماره تلفن را در نمایه خود با یک حساب ایمیل جدید که می توانید به آن دسترسی پیدا کنید، تغییر دهید. این امر برای اطمینان از ادامه دسترسی به اینستاگرام و اطمینان از دسترسی شخص دیگری به حساب اینستاگرام خود با یک ایمیل یا شماره تلفنی که دیگر از آنها استفاده نمی کنید، ضروری است.

توجه: قبل از شروع، اطمینان حاصل کنید که می توانید از قبل با ایمیل، شماره تلفن یا با ورود به سیستم فیس بوک به اینستاگرام دسترسی پیدا کنید. اگر نمی توانید به اینستاگرام دسترسی پیدا کنید و به تنظیمات نمایه Instagram خود دسترسی پیدا کنید، دیگر نمی توانید ادامه دهید. پس از ورود به اینستاگرام، می توانید نحوه تغییر ایمیل خود را از پروفایل اینستاگرام خود یاد بگیرید. اگر با حساب Facebook خود در اینستاگرام ثبت نام کرده باشید، ایمیل شما همان ایمیل مرتبط با حساب Facebook شما خواهد بود. اگر با شماره تلفن در فیس بوک یا اینستاگرام ثبت نام نکردید، ایمیلی در ارتباط با حساب شما وجود نخواهد داشت، اما در صورت تمایل می توانید یکی از آنها را اضافه کنید. بعد از تغییر ایمیل اینستاگرام، هم ایمیل اصلی و هم ایمیل جدید درخواستهایی را برای تأیید یا انکار تغییر دریافت می کنند. من برای تغییر ایمیل یا شماره تلفن نمی توانم به اینستاگرام دسترسی پیدا کنم.

اگر نمی توانید به حساب اینستاگرام خود یا ایمیل یا شماره تلفنی که با آنها وارد سیستم شده اید دسترسی پیدا کنید:

  1. برنامه اینستاگرام را روی دستگاه تلفن همراه خود باز کرده و آخرین آدرس ایمیل یا شماره تلفن شناخته شده خود را وارد کنید.
  2. روی گذرواژه فراموش شده ضربه بزنید.
  3. روی نیاز به کمک بیشتری دارید.
  4. برای ارسال درخواست پشتیبانی، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

 

من یک ایمیل تنظیم مجدد گذرواژه برای حساب اشتباه اینستاگرام دریافت می کنم.

اگر یک ایمیل بازنشانی گذرواژه برای یک حساب اشتباه دریافت کرده اید، به احتمال زیاد حسابی که می خواهید وارد آن شوید با یک آدرس ایمیل دیگر ثبت شده است. برای بازیابی مجدد دسترسی به حساب درست، آدرس های ایمیل دیگری را که ممکن است از آنها استفاده کرده اید امتحان کنید. اگر قبلاً حسابهای اینستاگرام و فیس بوک خود را پیوند داده اید، می توانید با ضربه زدن به تنظیم مجدد با استفاده از فیس بوک، رمز عبور خود را دوباره تنظیم کنید.

 

در صورت غیرفعال بودن حساب اینستاگرام من چه کاری می توانم انجام دهم؟

اگر حساب اینستاگرام شما غیرفعال شده است، می خواهید پیامی را برای ورود به سیستم به شما بگویید. حساب هایی که از دستورالعمل های انجمن یا شرایط استفاده ما استفاده نمی کنند ممکن است بدون اخطار غیرفعال شوند. ما پیشنهاد می کنیم دستورالعمل های انجمن را به دقت و در کنار پست های مربوط به همه حسابهایی که ایجاد کرده اید، مرور کنید. در نظر داشته باشید، ممکن است ما دائماً یک حساب کاربری حذف کنیم که مرتباً دستورالعمل های انجمن یا شرایط استفاده را نقض کند. اگر فکر می کنید حساب شما به اشتباه غیرفعال شده است، ممکن است با باز کردن برنامه، وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود و پیروی از دستورالعمل های روی صفحه، تصمیم را تجدید نظر کنید. اگر یک پیام غیرفعال نمی بینید، ممکن است یک مسئله ورود به سیستم را تجربه کنید. اگر حساب شما توسط شخصی یا شخصی که رمز عبور خود را حذف کرده است حذف شده است، هیچ راهی برای بازیابی آن وجود ندارد. می توانید با همان آدرس ایمیلی که قبلاً از آن استفاده کرده اید، یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید، اما ممکن است نتوانید همان نام کاربری را بدست آورید.

0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
طاها
طاها
1 year ago

مطالب واقعا مفید و عالی بود 🙏👏❣

Shahan
Shahan
1 year ago

خیلی خوب 💐🌼

yasin
1 year ago

عیب‌یابی نام کاربری و رمز عبور

yasin
Reply to  yasin
1 year ago

عیب‌یابی نام کاربری و رمز عبور

yasin
1 year ago

اگر رمزعبور Instagram را فراموش کنم، چه کاری می‌توانم کنم؟