هر آنچه درباره راهنمایی های اینستاگرام باید بدانید

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اینستاگرام قالب جدیدی را برای به اشتراک گذاری محتوای سرپرستی و قابل پیمایش راه اندازی کرده است: Instagram Guides. این ویژگی جدید راهی آسانتر برای به اشتراک گذاشتن و مصرف توصیه ها و نکات مفید در قالب هضم آسان به کاربران می دهد. آماده یادگیری راهنماهای اینستاگرام هستید؟
فالوورهای اینستاگرام خود را در بهترین پنل خدمات شبکه اجتماعی دریافت کنید. با طیف وسیعی از خدمات اینستاگرام فالولند آشنا شوید و به نام تجاری خود اعتبار اضافه کنید.

 

راهنماهای اینستاگرام چیست؟

راهنما ها یک روش کاملاً جدید برای به اشتراک گذاری و مصرف محتوا در اینستاگرام است. آنها به کاربران این امکان را می دهند تا با نظریات، یک جریان دسته جمعی از پست ها را دنبال کنند که برای راهنماهای گام به گام، نکات و توصیه ها بسیار مناسب است.
در ابتدا، اینستاگرام ویژگیهای راهنما ها را برای تعداد معینی از طرفداران سلامتی فعال كرد، تا منابع لازم را برای افرادی كه به دلیل همه گیری کرونا دست و پنجه نرم می كنند، فراهم كند. اما اکنون، این ویژگی در دسترس همه کاربران قرار گرفته است.

 

از خرید لایک اینستاگرام و گرفتن قلب از پروفایل های جعلی بدون هیچ فعالیتی خسته شده اید؟ بسته لایک های اینستاگرام ما در فالولند فقط لایک های با کیفیت را ارائه می دهد. این بدان معنی است که همه لایک های ما از افراد واقعی با نمایه فعال است. نمی توانید لایک های اینستاگرام را با چنین کیفیتی در جای دیگر بخرید.

 

نحوه ایجاد راهنمای اینستاگرام

برای ایجاد اولین راهنما، روی نماد بعلاوه در بالا سمت راست صفحه نمایه خود ضربه بزنید و “راهنما” را انتخاب کنید.
از اینجا می توانید از بین 3 قالب مختلف راهنما انتخاب کنید:
  1. مکانها: مکانهایی را در شهر خود و مناطق دیگر توصیه کنید
  2. محصولات: محصولات مورد علاقه خود را پیشنهاد دهید
  3. ارسال ها: پست هایی را که ایجاد کرده اید یا ذخیره کرده اید توصیه کنید
هر قالب متناسب با نیازهای سازنده طراحی شده است. به عنوان مثال از پست ها می توان برای ایجاد موضوعی از پست های اینستاگرام (که ایجاد یا ذخیره کرده اید) با عناوین و نظرات سفارشی استفاده کرد. این یک قالب کاملاً متنوع است که می تواند برای به اشتراک گذاشتن الهام، داستان گویی و ارائه مشاوره یا راهنمایی مورد استفاده قرار گیرد. محصولات فقط برای پخت و پز محصولات موجود در فروشگاه اینستاگرام قابل استفاده هستند. این یک ابزار عالی برای مارک ها یا مشاغل است که به دنبال افزودن زمینه یا تفسیر اضافی به محصولات قابل خرید خود در اینستاگرام هستند. همچنین فرصت های جدیدی برای مشارکت در اینفلوئنسر ایجاد می کند، زیرا هر کسی (از جمله اینفلوئنسرها و سفیران برند) می تواند از این ابزار برای تهیه لیستی از محصولات پیشنهادی استفاده کند. Places برای به اشتراک گذاشتن توصیه های شما براساس مکان، از راهنماهای شهر گرفته تا رستوران ها و کافه ها بسیار مناسب است.

 

فالوورهای اینستاگرام را می توانید همین حالا از تیم برتر بازاریابی خریداری کنید!

 

راهنماهای اینستاگرام را از کجا پیدا کنید

برای دسترسی به راهنمای اینستاگرام، از صفحه نمایه سازنده بازدید کنید و نماد راهنماهای جدید را از برگه خبر انتخاب کنید.
با ضربه زدن روی نماد صفحه کاغذی در گوشه سمت راست بالای صفحه، راهنماها را می توان به راحتی در Stories Instagram یا سایر کاربران به اشتراک گذاشت این ویژگی جدید در حال حاضر از طریق Instagram Explore Page و همچنین مستقیماً از طریق نمایه کاربر در دسترس است. راهنما های اینستاگرام روش کاملاً جدیدی را برای تصحیح و مصرف محتوا در اینستاگرام ایجاد می کنند و فرصت های زیادی برای داستان سرایی و تجارت الکترونیکی در برنامه ایجاد می کند.
0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments