اکسپلور اینستاگرام

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook

در سرچ و اکسپلور اینستاگرام می توانید عکس و فیلم هایی را که ممکن است از حساب هایی که هنوز دنبال نمی کنید پیدا کنید. همچنینممکن است محتواهایی را مشاهده کنید که فکر می کنیم جامعه اینستاگرام از آنها لذت می برد.

 

چگونه می توانم در اینستاگرام جستجو کنم؟

برای جستجوی افراد، هشتگ ها و مکان ها، روی ضربه بزنید یا کلیک کنید و جستجو را در نوار جستجو در بالای صفحه وارد کنید. می توانید جستجو کنید برای افراد، برچسب ها یا مکان ها. نتایج جستجوی شما مبتنی بر عوامل مختلفی است، از جمله افرادی که شما دنبال می کنید، چه کسی به آنها متصل هستید و چه عکس ها و ویدیوهایی را که دوست دارید در اینستاگرام داشته باشید.

توجه: می توانید افراد را با نام یا نام کاربری آنها جستجو کنید.

 

چگونه عکس ها و فیلم ها برای اکسپلور انتخاب شده اند؟

ما همیشه در تلاشیم تا انواع عکس ها و فیلم هایی را که در اکسپلور مشاهده می کنید، به روز کنیم تا آن را برای شما بهتر بسازیم. پست ها به طور خودکار بر اساس مواردی مانند افرادی که دنبال می کنید یا پست هایی که دوست دارید انتخاب می شوند.

 

سفارش فالوور ایرانی با کیفیت و ارزان

 

چگونه می توانم تصاویر اینستاگرام خود را از جستجوی گوگل حذف کنم؟

اگر با استفاده از یک نماینده وب وارد حساب خود شوید، ممکن است تصاویر شما در نتایج جستجوی Google ظاهر شود، که به آنها اجازه می دهد تا به نمایه و تصاویر شما دسترسی پیدا کنند. این سایت های شخص ثالث با API ما ایجاد شده اند و به طور مستقیم با اینستاگرام وابسته نیستند. اگر نمی خواهید عکس ها یا فیلم های شما در Google نمایان شود، ما پیشنهاد می کنیم دسترسی به وب سایت شخص ثالث را لغو کنید یا حساب خود را به صورت خصوصی تنظیم کنید. ممکن است مدتی طول بکشد تا این سایت ها و Google مجددا ایندکس شوند و تصاویر را حذف کنند، حتی اگر حساب خود را حذف کنید. همچنین برای تسریع در روند، می توانید با برنامه ای که عکس های خود را در Google نمایش می دهد تماس بگیرید.

اینستاگرام به طور مستقیم با برنامه های شخص ثالث که از API ما استفاده می کنند مانند بازدید کنندگان وب، برنامه های رومیزی یا خدمات چاپ تصویر ارتباط ندارد، و ما نمی توانیم به شما در سرعت بخشیدن به روند برای حذف هر تصویر اینستاگرام که ممکن است در Google ظاهر شود کمک کنیم.

 

چه کسی می تواند عکسهایی را که در اکسپلور اینستاگرام ظاهر می شوند، ببیند؟

اگر پستی را در جستجو و کاوش مشاهده می کنید، به این معنی نیست که همه افراد دیگر آن را می بینند. ما همیشه در تلاشیم تا انواع پستهایی را که در جستجو و کاوش مشاهده می کنید، به روز کنیم تا این متناسب با آن بهتر باشد. به عنوان مثال، ممکن است ما عکس ها و فیلم هایی را به شما نشان دهیم که افرادی که دنبال می کنید تعداد زیادی از مردم آن را دوست دارند یا از آنها دوست دارند. اگر حساب شما به صورت خصوصی تنظیم شده باشد، فقط دنبال کنندگان تأیید شده شما می توانند عکس هایی را که در جستجو و کاوش به اشتراک گذاشته اید، ببینند.

 

برای خرید فالوور اینستاگرام ایرانی و خارجی و یا فیک و واقعی به فروشگاه فالولند بروید براساس نیاز بهترین حالت فالوور را سفارش دهید.

 

چگونه پستی را که دوست ندارم، در اکسپلور اینستاگرام حذف کنم ؟

اگر پستی را که در جستجو و کاوش دوست ندارید مشاهده کنید، می توانید تعداد پست های کمتری را مانند آن مشاهده کنید:

  • روی پست ضربه بزنید.
  • در بالای پست روی (iOS) یا (Android) ضربه بزنید.
  • به این پست علاقه ای ندارم را بزنید.

اگر چیزی را مشاهده کردید که از دستورالعمل های انجمن ما پیروی نمی کند، می توانید گزارش را انتخاب کرده و مراحل روی صفحه را دنبال کنید.

 

0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
پرتو
پرتو
1 year ago

مطالبتون عالی بود خسته نباشید👍🏻💐