نحوه استفاده از تبلیغات اینستاگرام

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اینستاگرام بستری را برای بیان داستان های تصویری از طریق قالب های مختلف تبلیغاتی فراهم می کند و بسیاری از تبلیغ کنندگان شاهد این هستند که این کانال در
مقایسه با سایر کمپین های تبلیغاتی خود بازدهی بالاتری دارد.

 

اینستاگرام چگونه تصمیم می گیرد که کدام تبلیغات را به من نشان دهد؟

ما می خواهیم تبلیغاتی از کسب و کارها را به شما نشان دهیم که جالب و مرتبط با شما هستند و برای این کار ممکن است از اطلاعاتی درباره آنچه در اینستاگرام و
فیس بوک (شرکت مادر ما) انجام می دهید و همچنین فعالیت شما در سایتها و برنامه های شخص ثالثی که شما استفاده می کنید استفاده کنیم.
ما همچنین می توانیم از اطلاعات ارائه شده توسط مشاغل خارج از محصولات شرکت Instagram یا Facebook برای تصمیم گیری در مورد تبلیغات استفاده کنیم.
به عنوان مثال، ممکن است تبلیغات را بر اساس افرادی که در اینستاگرام دنبال می کنید و ارسال می کنید، اطلاعات و علایق خود را در فیس بوک (در صورت داشتن
حساب فیس بوک)، وب سایت ها و برنامه هایی که بازدید می کنید یا تبلیغ کنندگان اطلاعات، شرکای آنها و شرکای بازاریابی ما مانند آدرس ایمیل شما با ما که قبلاً
دارند شریک هستند.

 

تبلیغاتی که در اینستاگرام با آن ارتباط برقرار کرده ام را کجا می توانم ببینم؟

می توانید تبلیغاتی را که اخیراً در اینستاگرام با آن ارتباط برقرار کرده اید در فعالیت تبلیغاتی خود مشاهده کنید.

برای دیدن فعالیت تبلیغاتی خود:

  1. برای رفتن به نمایه خود، روی نمایه کاربر-نمایه یا عکس نمایه خود در پایین سمت راست ضربه بزنید.
  2. در بالا سمت راست ضربه بزنید، سپس روی instagram-settingsSettings ضربه بزنید.
  3. روی تبلیغات ضربه بزنید، سپس روی فعالیت تبلیغات ضربه بزنید.

 

تبلیغات مربوط به موضوعات اجتماعی، انتخابات یا سیاست در اینستاگرام چگونه مشخص می شود؟

برای افزایش شفافیت در مورد تبلیغاتی که در مورد موضوعات اجتماعی، انتخابات یا سیاست به شما نشان می دهیم، اقداماتی برای اطمینان از صحت این نوع تبلیغات
در اینستاگرام داریم.
یک موضوع اجتماعی، تبلیغات انتخاباتی یا سیاسی در خبرها یا استوری ها را می توان در Instagram با پرداخت هزینه با سلب مسئولیت شناسایی کرد.
ما تبلیغات را در مورد مسائل اجتماعی، انتخابات یا سیاست در نظر می گیریم اگر:
آنها توسط (یا به نمایندگی از آنها)، یا درمورد نامزدی که برای تصدی پست های عمومی، یک شخصیت سیاسی، یک حزب سیاسی یا طرفداران نتیجه انتخابات در مناصب عمومی ساخته شده است.
آنها در مورد هرگونه انتخابات، همه پرسی یا اقدامات رای گیری، از جمله “بیرون بروید و رأی دهید” یا مبارزات انتخاباتی هستند.
آنها درباره موضوعات اجتماعی در محلی که تبلیغ قرار داده شده است.
آنها به عنوان تبلیغات سیاسی تنظیم می شوند.

گزارش آگهی در مورد مسائل اجتماعی، انتخابات یا سیاست

اگر آگهی تبلیغاتی در مورد مسائل اجتماعی، انتخابات یا سیاست را در اینستاگرام مشاهده کردید که هیچ سلب مسئولیتی در مورد نمایش اطلاعات مربوط به سازمان یا فرد مسئول آگهی ندارد، می توانید آن را گزارش دهید.

برای گزارش یک تبلیغ:

  1. روی (iPhone) یا (Android) در سمت راست بالای پست تبلیغاتی ضربه بزنید.
  2. روی گزارش آگهی ضربه بزنید، سپس ضربه بزنید این به یک نامزد سیاسی یا مسئله اشاره دارد.

کتابخانه تبلیغات

آگهی های مربوط به موضوعات اجتماعی، انتخابات یا سیاست هایی که در 22 مه 2018 یا بعد از آن در اینستاگرام ظاهر شده اند، در کتابخانه تبلیغات نیز نمایش داده می شوند.

درباره تبلیغات اینستاگرام در Ad Library

برای حفظ شفافیت تبلیغات در سیستم عامل ما، همه تبلیغات فعال در اینستاگرام در Ad Library ظاهر می شوند. برای شفافیت بیشتر، تمام تبلیغات فعال و غیرفعال در مورد مسائل اجتماعی، انتخابات یا سیاست به مدت 7 سال در کتابخانه باقی می ماند.
هنگامی که تبلیغ کنندگان تبلیغات را در اینستاگرام انتخاب می کنند، ما معمولاً از آنها می خواهیم یک صفحه فیس بوک را با حساب اینستاگرام که از آن تبلیغ می کنند مرتبط کنند. این به ما امکان می دهد از صحت مشاغل تبلیغاتی در سیستم عامل خود اطمینان حاصل کنیم. اگر صفحه Facebook را با حساب اینستاگرام خود مرتبط نکنید، ما تبلیغات شما را در زیر دسته Instagram شما در Ad Library لیست خواهیم کرد.

کتابخانه تبلیغات:

در دسترس همه هر کسی می تواند تبلیغات را در کتابخانه تبلیغات مشاهده و جستجو کند. با این حال، اگر تبلیغات شامل انواع خاصی از محتوا ، مانند الکل یا قمار باشد، ما تبلیغات را به افرادی که زیر سن قانونی هستند و یا در فیس بوک وارد نشده اند نشان می دهیم.
قابل جستجو. افراد می توانند هر اصطلاح، نام یا صفحه ای را در کتابخانه تبلیغات جستجو کنند. برای حساب های اینستاگرام که صفحه فیس بوک پیوندی ندارند، افراد می توانند با استفاده از نام دستگیره اینستاگرام خود تبلیغات تبلیغاتی را جستجو کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از Ad Library، به مرکز راهنمایی فیس بوک مراجعه کنید.
0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments