نحوه کسب درآمد از اینستاگرام به 5 روش مختلف

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
آیا تا به حال فکر کرده اید که یکی از محبوب ترین برنامه های رسانه های اجتماعی می تواند به عنوان منبع درآمد شما باشد؟ یاد بگیرید چگونه از اینستاگرام خود درآمد کسب کنید!
اینستاگرام ابزاری شگفت انگیز برای رشد تجارت شما و یا به سادگی درآمدزایی بیشتر است. راه های بی شماری برای کسب درآمد از پست های خود با کمک اینستاگرام وجود دارد. اگر تا به حال فکر کرده اید که چگونه از اینستاگرام خود درآمد کسب کنید، به مکان مناسبی رسیده اید!
در این مقاله، لیستی از 5 روش قابل اعتماد برای کسب درآمد از اینستاگرام شما را گردآوری کرده ایم. برای یادگیری نحوه کسب درآمد از اینستاگرام خود به خواندن ادامه دهید!

 

1. اینفلوئنسرهای اینستاگرام را جستجو کنید

هنگام تصمیم گیری در مورد چگونگی کسب درآمد از اینستاگرام برای رشد تجارت خود، جستجوی تأثیرگذاران اینستاگرام یک نقطه شروع عالی است. اگر مشاغلی داشته باشید که به طور فعال در شبکه های اجتماعی تبلیغ می کنید، این گزینه بهترین عملکرد را دارد.
اینفلوئنسر اینستاگرام را می توان به عنوان یک کاربر با تعداد قابل توجهی فالوئر تعریف کرد و یک ایده، زیبایی شناسی یا شخصیت خاص را ارتقا داد. تأثیرگذاران در تمام شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، یوتیوب، اسنپ چت و توییتر یافت می شوند.
اینفلوئنسرهای اینستاگرامی اغلب با مراجعه به مارک هایی که به دنبال تبلیغ کالایی برای پیروان خود هستند، روبرو می شوند. از این رو کلمه “اینفلوئنسر”، مارک ها امیدوارند که کاربر بتواند پیروان خود را برای خرید محصول شما تحت تأثیر قرار دهد!
اینفلوئنسرهای اینستاگرام
اینفلوئنسرهای اینستاگرام
نکات:
مهم است که یک تأثیرگذار در جای خود پیدا کنید. به عنوان مثال، اگر برند شما پودرهای پروتئینی می فروشد، قطعاً به دنبال تأثیرگذارهای تناسب اندام باشید که ممکن است به استفاده و تبلیغ محصول علاقه مند باشند!
ممکن است فکر کنید، “چگونه اینستاگرام من درآمد کسب می کند؟” تبلیغات اینفلوئنسرها بازدیدهای بیشتری را به حساب کسب و کار شما و کلیک های بیشتری را روی وب سایت شما ایجاد می کند.
در آخر اینکه، نحوه پرداخت هزینه تأثیرگذار به خود شما بستگی دارد. در بسیاری از موارد، ایده عالی است که محصول خود را به صورت رایگان ارسال کنید. در عوض، اینفلوئنسر از محصول استفاده و تبلیغ خواهد کرد.

 

2. تجارت خود را تبلیغ کنید

دانستن نحوه تبلیغات کسب و کار خود در اینستاگرام یک مرحله ضروری در دانستن نحوه کسب درآمد از اینستاگرام خود است. تبلیغات در اینستاگرام موضوع بسیار گسترده ای است. همانطور که گفته شد، ما برخی از نکات اساسی را که به شما در کمک به شما در یادگیری نحوه کسب درآمد از اینستاگرام خود کمک می کند، تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

 

تبلیغ تجارت در اینستاگرام
تبلیغ تجارت در اینستاگرام

پیروی از این نکات بدون شک مهمترین راه های تبلیغات کسب و کار شما در اینستاگرام است:

  1. یک نمایه تجاری در اینستاگرام تنظیم کنید.
  2. پست های مکرر ارسال کنید که محصولات شما را به نمایش می گذارد. خواه صرفاً تصویری از محصول باشد یا شخصی که از آن استفاده می کند، توجه پیروان شما را به خود جلب می کند!
  3. همچنین، اطمینان حاصل کنید که وب سایت به تجارت شما در Instagram bio شما پیوند داده شده است.
  4. تصاویر پروفایل مهم هستند! مطمئن شوید که تصویر واضح است و نام کسب و کار شما را نشان می دهد.
  5. حساب هایی را که ارتباطی با کسب و کار شما دارد دنبال کنید.
حسابی که از تمام این نکات پیروی می کند، مرحله خوبی را برای اینستاگرام با درآمدزایی مناسب رقم می زند!

 

3. برای کسب درآمد از اینستاگرام از پست های قابل خرید اینستاگرام استفاده کنید

قبلاً عنوان کردیم که استفاده از پستهای قابل خرید اینستاگرام راهی برای تبلیغ تجارت شما در اینستاگرام است. خوب، این نکته آنقدر مهم است که سزاوار کمی توجه بیشتر است!
استفاده از پست های قابل خرید برای کسب درآمد از اینستاگرام خود اگر کسب و کار آنلاین موجود داشته باشید برای شما مناسب است. پست های قابل خرید را به عنوان یک نسخه کوچک از فروشگاه آنلاین موجود خود تصور کنید!
پست های قابل خرید به عنوان راهی برای جذب سریعتر از همیشه کاربران به وب سایت شما عمل می کند. به دنبال کنندگان این امکان را می دهد تا محصولات را مستقیماً از برنامه Instagram خریداری کنند.
نحوه کار آن به شرح زیر است:
  • ابتدا یک عکس چشم نواز از محصول خود قرار دهید و تصویر را به عنوان یک پست قابل خرید برچسب گذاری کنید
  • وقتی کاربر دیگری روی پست ضربه بزند، نام محصول و قیمت آن را می بیند.
  • وقتی کاربر روی جعبه بازشو ضربه می زند، به صفحه محصول منتقل می شود و خرید آن برای کاربر بسیار ساده است.
با تبدیل اینستاگرام خود به ابزاری برای به دست آوردن خریداران بیشتر، با موفقیت از اینستاگرام خود درآمد کسب می کنید!
پست های قابل خرید اینستاگرام یک موضوع فوق العاده جالب است که می تواند به میزان قابل توجهی بر فروش شما تأثیر بگذارد!
پست های قابل خرید اینستاگرام
پست های قابل خرید اینستاگرام

4. سفیر برند شوید

یک افسانه در مورد کسب درآمد از اینستاگرام خود این است که شما باید محصولات خود را تبلیغ کنید. با این حال، حتی اگر مشاغل شخصی خود را برای تبلیغ ندارید، باز هم می توانید از اینستاگرام خود درآمد کسب کنید! اکنون، با تبدیل شدن به یک سفیر برند، می توانید درآمدزایی یا چیزهای رایگان را شروع کنید!
اگر می خواهید نحوه کسب درآمد از اینستاگرام خود را به عنوان یک تأثیرگذار بدانید، باید کار خود را با تبدیل شدن به یک سفیر برند برای یک برند آغاز کنید!
وقتی به صحبت از نحوه کسب درآمد از اینستاگرام خود با اینفلوئنسرها می پرداختیم، اشاره کردیم که مارک ها برای تبلیغ یک محصول تأثیرگذار می فرستند یا به آنها پول می پردازند. خوب، شما همچنین می توانید با تأثیرگذار بودن از اینستاگرام خود درآمد کسب کنید! این به عنوان سفیر برند شناخته می شود.
علاوه بر این، یک نکته مهم در مورد سفیر بودن برند این است که شما برای شروع به صدها هزار دنبال کننده احتیاج ندارید. اگرچه باید تعداد قابل توجهی پیرو داشته باشید، اما همیشه برای کار با مارک ها یک شرط پیروی وجود ندارد.
شما می توانید با ارتباط با مارک هایی که می خواهید آنها را تبلیغ کنید شروع کنید. به خاطر داشته باشید که بسیاری از مارک ها سفیرانی را استخدام می کنند. اینها کاربرانی هستند که با دریافت محصولات رایگان، نام تجاری را در اینستاگرام تبلیغ می کنند. اگر سفیران برند منجر به فروش بیشتر شوند، می توانند حقوق بگیرند. در واقع، به سفیران می توان کد کوپن سفارشی نیز داد تا آنها را برای پیروان خود تبلیغ کنند. در نتیجه، به زودی از اینستاگرام خود درآمد کسب خواهید کرد!

 

سفیر برند شوید
سفیر برند شوید

 

5. تبلیغات اینستاگرام را برای تولید فروش بیشتر اجرا کنید

آخرین و نه مهمترین، با استفاده از تبلیغات اینستاگرام از اینستاگرام خود کسب درآمد کنید. قبلاً همه شاهد تبلیغات در اینستاگرام بودیم. معمولاً این تبلیغ مربوط به محصولی است که ممکن است واقعاً از آن استفاده کنید. به این دلیل که اینستاگرام از ابزارهای تحلیلی برای نمایش تبلیغات خاص به کاربران خاص استفاده می کند.
ممکن است بپرسید، چگونه تبلیغات اینستاگرام می تواند از اینستاگرام من کسب درآمد کند؟ اگرچه تبلیغات اینستاگرام لزوماً موفقیت فوری شما را به همراه نخواهد داشت، اما قطعاً می توانند به مرور مشتری شما را رشد دهند. در ازای پرداخت هزینه تبلیغات با زمان محدود، شانس بیشتری برای جذب دنبال کنندگان، بازدیدهای وب سایت و فروش بیشتر خواهید داشت. این هدف است، درست است؟
دلایل بسیار خوبی برای استفاده از تبلیغات اینستاگرام وجود دارد. تنها نکته منفی این است که برای ارسال تبلیغات هزینه ای برای شما در بر خواهد داشت. با این حال ، شما می توانید بودجه تبلیغاتی خود را برای تبلیغ خود تعیین کنید تا در نهایت بیشتر از آنچه می خواهید هزینه نکنید.
اگر می خواهید تجارت آنلاین خود را در اینستاگرام تبلیغ کنید، اکیداً توصیه می کنیم تبلیغات اینستاگرام را امتحان کنید. نتایج می تواند تو را شگفت زده کند!

 

تبلیغات اینستاگرام
تبلیغات اینستاگرام

برای مطالعه بیشتر در مورد تبلیغات اینستاگرام، این مقاله عالی را ببینید:نحوه استفاده از تبلیغات اینستاگرام

اکنون که می دانید چگونه از اینستاگرام درآمد کسب کنید.
اکنون که می دانید چگونه از 5 روش مختلف از اینستاگرام خود درآمد کسب کنید، در کمترین زمان درآمد خود را شروع خواهید کرد. مثل همیشه، به سایت فالولند مراجعه کنید. ما به شما در گرفتن لایک، ویو، فالوور اینستاگرام و … کمک خواهیم کرد.
0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments