چگونه می توان برای کسب و کار خود اینستاگرام را دنبال کرد؟

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
آیا به دنبال راه هایی برای ایجاد یک Instagram زیر برای کسب و کار خود هستید؟
اینستاگرام ابزاری حیاتی برای معرفی نام کسب و کار شما است. از آنجا که اینستاگرام دارای بالاترین نرخ تعامل در مقایسه با سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است، قرار دادن کسب و کار شما در اینستاگرام امری منفرد نیست.
بنابراین، به همین دلیل است که ما 10 روش ایجاد کرده ایم که به شما کمک می کند در کمترین زمان به پیروان تعاملی و درگیر شما تجهیز شود. به مطالعه ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه برای کسب و کار خود اینستاگرام زیر ایجاد کنید!

 

1. ایجاد یک برنامه ارسال

شما می خواهید پیروانتان شما را به یاد بیاورند، بنابراین از گرم ناپدید نشوید! از طرف دیگر، شما نمی خواهید پیروان شما توسط پست ها بمباران شوند. این کار ممکن است یک کار طاقت فرسا به نظر برسد، اما نگران نباشید، در صورت داشتن نمایه تجاری، در واقع می توانید پست های اینستاگرام خود را برنامه ریزی کنید.
هنگام تصمیم گیری درباره برنامه ارسال، موارد زیر را در نظر بگیرید:
چه زمانی بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام است؟
به چه ترتیب باید ارسال کنم؟
در وقت اضافی، خواهید فهمید که پیروان شما در چه ساعتی از روز بیشتر فعال هستند و چند بار باید پست بگذارید.

 

2. از داستان های اینستاگرام استفاده کنید

داستان های اینستاگرام در افزایش تعامل پیروان بسیار جذاب است. این که چگونه می توانید از داستان های اینستاگرام برای ساختن دنبال کنندگان اینستاگرام خود استفاده کنید، امکانات بی شماری وجود دارد.
استوری های اینستاگرام همچنین توانایی جلب فالوورهایی را دارند که پست اخیر شما را ندیده اند. اگر مطلبی مربوط به پست اخیر خود ارسال کنید، ممکن است دنباله روانی که هنوز پست را مشاهده نکرده اند، داستان را ببینند.
استوری های اینستاگرام به سادگی لوازم جانبی حساب شما (واقعاً خوب) هستند. شما می توانید نظرسنجی ایجاد کنید، عکس های دارای برچسب را دوباره پست کنید، اطلاعیه دهید و موارد دیگر. نیازی به ذکر استیکرهای جالب نیست!
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داستان های اینستاگرام مقاله استوری اینستاگرام را بخوانید.

 

3. با پیروان تعامل داشته باشید

بله، می توانید به سادگی با تعامل با دنبال کنندگان فعلی خود یک دنبال کننده اینستاگرام برای مشاغل خود ایجاد کنید.
اول از همه، چرا با پیروان خود تعامل ندارید؟ پاسخ به نظرات و پسندیدن پست ها نمونه های متداول تعامل با پیروان شماست. انجام این کارها باعث می شود که پیروان بیشتر سرگرم شوند و کمتر شما را از فالو دنبال کنند.
علاوه بر این، به وفاداری به مارک تجاری فکر کنید. وقتی فالوورها می توانند شخصی را در پشت حساب ببینند، این باعث می شود که آنها نسبت به تجارت دلبستگی بیشتری داشته باشند.
ثانیا، پست هایی با نرخ تعامل بالا به احتمال زیاد در صفحه کاوش نشان داده می شوند. تعامل زیاد، در این مورد ، به معنای پست هایی است که نظرات زیادی دارد. با تعامل با پیروان خود می توانید به افزایش نظرات کمک کنید.

 

4- تبلیغات اینستاگرام را امتحان کنید تا افراد زیر را در اینستاگرام ایجاد کنید

آیا تابحال تبلیغات خود را در اینستاگرام راه اندازی کرده اید؟ در غیر این صورت، مطمئن هستیم که آنها را هنگام پیمایش مشاهده کرده اید. به زبان ساده، یک تبلیغ اینستاگرام برای گروهی متناسب با کاربران در میان پیمایش در فیدهایشان، نشان داده می شود.
برای رمزگشایی تبلیغات اینستاگرام از سایر پست ها، به دنبال کلمه حمایت شده در زیر نام کاربری حساب باشید.
نکته مهم در مورد تبلیغات اینستاگرام این است که به طور خاص برای کاربرانی که ممکن است بخواهند شما را دنبال کنند نمایش داده می شود.
شاید بخواهید برای ایجاد موارد زیر از تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید. با این حال، این را در ذهن داشته باشید. اجرای تبلیغات در اینستاگرام هزینه زیادی دارد، بنابراین به بودجه ای نیاز خواهید داشت.
اگرچه تبلیغات اینستاگرامی هزینه بر است، اما این شانس نیز وجود دارد که بتوانید در ازای آن طرفداران قابل توجهی بدست آورید. چرا آن وقت امتحان نمی کنید؟
به اجرای تبلیغ اینستاگرام برای تجارت خود فکر می کنید؟ این را بخوانید: نحوه استفاده از تبلیغات اینستاگرام

 

5. با مشاغل دیگر همکاری کنید

نیازی نیست به سایر رقابتهای اینستاگرام به عنوان رقابت خود نگاه کنید. در عوض، با این حساب ها همکاری کنید! در حقیقت، به احتمال زیاد از طریق این کار پیروان خود را بدست می آورید.
هر مشاغلی می تواند با مشاغل دیگر در اینستاگرام همکاری کند. فریاد کشیدن برای سایر مشاغل مورد پشتیبانی خود را در نظر بگیرید.
راه دیگر همکاری مشاغل از طریق تأثیرگذاران اینستاگرام است. ارسال برخی محصولات رایگان برای تأثیرگذارانی که می خواهید با آنها کار کنید را در نظر بگیرید. این می تواند یک روش عالی برای ساخت سریع موارد زیر در Instagram باشد.

 

6. آمار اینستاگرام خود را مرور کنید

یکی از بهترین قسمت های داشتن حساب کاربری اینستاگرام کسب و کار، دسترسی به آمار خودتان است.
این آمار می تواند بصیرت زیادی را ایجاد کند که به شما کمک می کند یک Instagram برای کسب و کار خود ایجاد کنید.
در اینجا فقط چند آمار برای نظارت عالی است:
  • چه ساعتی از روز (و روز هفته) باید ارسال کنید
  • پیروان شما از کجا هستند
  • جنسیت و سن پیروان شما
  • چه تعداد پیرو در یک بازه زمانی خاص به دست آورده اید

 

7. از هشتگ های مناسب در پست ها برای ایجاد یک دنبال کننده Instagram استفاده کنید

اکنون که می توانید هشتگ های خاصی را دنبال کنید، استفاده از موارد مناسب می تواند به ایجاد زیر در Instagram کمک کند. استفاده از هشتگ های مناسب می تواند فالوورهای جدید و همچنین لایک هایی به همراه داشته باشد.
با این حال، نمی توانید فقط از هشتگ استفاده کنید و آن را روزانه صدا کنید. اطمینان حاصل کنید که از هشتگ های مرتبط استفاده کنید. ممکن است واضح به نظر برسد، اما استفاده از هشتگ های غیرمرتبط می تواند باعث شود که پیروان جدید نتوانند شما را کشف کنند.
در کنار استفاده از هشتگ های مرتبط و محبوب، ساخت یک هشتگ اصلی را فقط برای تجارت خود در نظر بگیرید. آن را چیزی به یاد ماندنی و مرتبط با نام کسب و کار خود قرار دهید.

 

8. میزبان مسابقه اینستاگرام بسیار اختصاصی خود باشید

شرکت در یک مسابقه اینستاگرام نه تنها پیروان شما را هیجان زده می کند، بلکه یک روش شگفت انگیز برای ساختن دنباله های بسیار سریع اینستاگرام خود نیز است.
مسابقات به پیروان فرصت می دهد تا چیزی را بدست آورند. شاید این کارت هدیه به فروشگاه شما، کالاهای رایگان یا هر آنچه می خواهید باشد. برای ورود، پیروان باید چند کار انجام دهند. درخواست از پیروان خود برای پیگیری حساب شما، استفاده از هشتگ یا برچسب زدن افراد در نظرات چند نمونه عالی است. علاقه مند؟
این می تواند یک روش واقعاً سرگرم کننده برای تعامل با پیروان شما باشد و در عین حال دنبال کنندگان بیشتری نیز داشته باشید.

 

9. زیرنویس ها را جالب نگه دارید

با ایجاد تغییرات جزئی در پست های واقعی خود، می توانید اینستاگرام خود را ایجاد کنید.
زیرنویس ها نقطه شروع مکالمه با پیروان شما هستند. از این طریق به آن نگاه کنید، 2 پست اینستاگرام را تصور کنید. پست اول هیچ عنوان ندارد و پست دیگر چند جمله دارد که سوال می پرسد و افکار و عقاید را بیان می کند. آیا فکر نمی کنید که پست دوم نظرات بیشتری دریافت کند؟
وقتی به آن فکر می کنید خیلی منطقی است. اگر سوال کنید یا محتوای جالبی را در زیرنویس قرار دهید، این امر به طور بالقوه باعث می شود کاربران حرفی برای گفتن داشته باشند. همانطور که قبلاً گفتیم، داشتن نظرات زیاد برای افزایش تعامل بسیار مناسب است.

 

10. اصالت مارک را حفظ کنید تا یک دنبال کننده اینستاگرام ایجاد کنید

آخرین و نه مهمترین، اصالت داشته باشید! به یاد داشته باشید که چه چیزی باعث می شود تجارت شما از دیگران متمایز باشد و این را برجسته کنید.
در نظر گرفتن:
  • نام تجاری شما برای چیست؟
  • برند شما چه اهمیتی را احساس می کند؟
  • مارک شما چه تفاوتی با دیگران دارد؟
هنگامی که بهترین و منحصر به فردترین جنبه های کسب و کار خود را برجسته می کنید، پیروان بیشتری را جذب می کنید. به زبان ساده، به پیروان یادآوری کنید که چرا تجارت شما بسیار عالی است!
اکنون آماده اید که برای کسب و کار خود اینستاگرام را دنبال کنید.
از همه این نکات استفاده کنید، و ممکن است وارد صفحه EXPLORE شوید. این معمولاً یک هدف برتر برای مشاغل اینستاگرام است!
مقاله صفحه اکسپلور اینستاگرام را بررسی کنید  و هر آنچه لازم است بدانید.
بخاطر داشته باشید، هیچ 100٪ تضمینی برای جذب فالوور وجود ندارد. اگر وجود داشت، همه ما صدها هزار پیرو خواهیم داشت! هر حساب کاربری متفاوت است. با بیان این موارد، این نکات را در نظر داشته و بهترین کار را برای خودتان کشف کنید.
آیا به دنبال روش های بیشتری برای افزایش فالوور اینستاگرام خود هستید؟ با فالولند تماس بگیرید!
0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments