چگونه اینفلوئنسر اینستاگرام شویم؟

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اینفلوئنسر بودن اینستاگرام اکنون یک کار واقعی است. این کار به سخت کوشی، استعداد، فداکاری و البته حساب کاربری اینستاگرام نیاز دارد. این کار نه تنها می تواند یک کار فوق العاده سرگرم کننده و پاداش آور باشد، بلکه دارای دستمزد فوق العاده خوبی نیز می باشد! در این پست، ما در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک تأثیرگذار اینستاگرام در چند مرحله ساده بحث خواهیم کرد.

 

اینفلوئنسر اینستاگرام در تعامل با فالوورهای خود
اینفلوئنسر اینستاگرام شخصی است که دارای دانش تخصصی در زمینه یا طرحی خاص است

فالوور ایرانی اینستاگرام را از فالولند بخرید و میزان فالوورهای ایرانی پروفایل خود را افزایش دهید.

 

اینفلوئنسر اینستاگرام چیست؟

اینفلوئنسر اینستاگرام شخصی است که دارای دانش تخصصی در زمینه یا طرحی خاص است و از مارک ها، محصولات یا مکان های خاص توصیه های قابل اعتماد می کند. آنها روی پیروان خود اقتدار دارند. وقتی آنها پیشنهادی می دهند، پیروانشان گوش می دهند!
برای تبدیل شدن به یک تأثیرگذار در اینستاگرام، نیازی به میلیون ها دنبال کننده ندارید. برای دریافت اولین پست پولی اینستاگرامی خود می توانید تا حدود 1000 فالوور داشته باشید. با این حال، اکثر مارک ها مشتاق دیدن حساب هایی با 3000 دنبال کننده هستند.

 

مرحله اول: تمرکز بر روی یک موضوع

برای اینفلوئنسر اینستاگرام، باید روی یک بازار خاص و خاص تمرکز کنید. اگر همه چیز را توصیه کنید، مردم به شما اعتماد نخواهند کرد!
حتی اگر ممکن است در مورد همه این موارد بدانید، مهم است که روی یکی یا دو مورد تمرکز کنید تا بهترین مخاطب را برای شما هدف قرار دهند.
به عنوان مثال: تأثیرگذارهای مد اینستاگرام تمایل دارند به دلیل مد، موفق ترین ها باشند. از آنجا که این روزها لباس به راحتی تولید انبوه می شود، ساده است که برندها هر فصل با لوازم جدید لباس به وبلاگ نویسان مد دسترسی پیدا کنند! Misstiffanyma با بسیاری از شرکت های مختلف مد مانند Swarovski و Pantene شریک است! هنگامی که جایگاه خود را فهمیدید، وقت آن است که حساب خود را ایجاد کنید!

 

مرحله دوم: اشتیاق خود را به اشتراک بگذارید

پست های منحصر به فرد و اصلی اینستاگرام ایجاد کنید. با سبک های مختلف عکاسی و فیلترهای اینستاگرام آزمایش کنید تا زمانی که موردی را پیدا کنید که شما را به عنوان یک فرد و تأثیرگذار مشتاق اینستاگرام منعکس کند.
به عنوان مثال، اگر می خواهید یک وبلاگ نویس دکوراسیون منزل باشید، باید کاری متفاوت با خانه خود انجام دهید تا در میان 1 میلیارد حساب Instagram برجسته شود.

 

خرید لایک اینستاگرام  میتواند به طور چشمگیری تصویر تجاری شما را در اینستاگرام بهبود بخشد و به افزایش هدایت و مشتریان به صفحه کسب و کار شما کمک کند. مقدار لایک ها و تعداد دنبال کننده های یک صفحه، به منظور جلب اعتبار آنلاین استفاده می شود.

 

مرحله سوم: به عنوان تأثیرگذار اینستاگرام درمورد خود صحبت کنید.

اگر می خواهید یک تأثیرگذار موفق در اینستاگرام باشید، نمی توانید به صورت آنلاین فقط درباره موارد اساسی صحبت کنید. به عنوان مثال، اگر شما یک وبلاگ نویس سفر و کتاب هستید، صحبت در مورد فقط مسافرت و کتاب باعث محدودیت شما می شود! با این حال، اگر می خواهید حساب خود را رشد دهید و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید، باید درباره خود و نظرات خود صحبت کنید.

 

مرحله چهارم: تعامل مهم است

شما می توانید مراحل یک تا سه را کاملاً دنبال کنید، اما تا زمانی که درگیر آن نشوید، یک تأثیرگذار موفق در اینستاگرام نخواهید بود.
ابتدا با دیگر Instagramagram ها وارد تعامل شوبد. سایر افراد تأثیرگذار اینستاگرام را دنبال کنید و با آنها دوست شوید. با لایک و نظر دادن در مورد تصاویر آنها شروع کنید. در مرحله بعدی، به برخی از استوری های اینستاگرام آنها پاسخ دهید و از آنجا دوستی برقرار کنید!
ثانیا، بسیار مهم است که با مخاطبان خود درتعامل باشید. هنگام ارسال پیام در اینستاگرام، در اسرع وقت به نظرات پاسخ دهید. مخصوصاً در اوایل! مردم با شما آشنا می شوند زیرا برای آنچه شما ارسال می کنید ارزش قائل هستند. برای نشان دادن همان احترام به آنها، باید به آنها پاسخ دهید. وقتی DM دریافت می کنید، با مهربانی به همه آنها پاسخ دهید. اگر حساب شما بسیار بزرگ شود، دیگر نمی توانید به هر DM پاسخ دهید اما در ابتدا، انجام این کار مهم است.
در آخر، با مارک ها درگیر شوید. چند مارک کوچک را در جایگاه خود دنبال کنید و آنها را آگاه کنید. شما می خواهید در درون جایگاه خود شناخته شوید و رابطه خوبی با مارک ها داشته باشید!

 

مرحله پنجم: معاملات تجاری

وقتی حسابتان هنوز کوچک است، احتمالاً تأثیرگذاری را در اینستاگرام به صورت استعدادی آغاز خواهید کرد. این بدان معنی است که یک مارک در ازای چند عکس کالای رایگان برای شما ارسال می کند!  معمولاً مارک ها با شما ارتباط برقرار می کنند، به خصوص اگر شبکه خوبی داشته باشید. استفاده از هشتگ های مختلف به مارک ها کمک می کند تا شما را نیز پیدا کنند. با این حال، ارتباط با مارک ها نیز ایده خوبی است، خصوصاً اگر فقط به دنبال شروع کار استعدادهای درخشان هستید!
به سادگی به مارکی که دوست دارید پیام دهید، خود را معرفی کنید، به آنها بگویید چرا آنها را دوست دارید و سپس پیشنهاد خود را مطرح کنید.
نکته: در ازای 2 یا 3 عکس با یک محصول شروع کنید. هرچه اعتماد به نفس و نفوذ بیشتری پیدا کنید، می توانید این کار را تا یک عکس انجام دهید تا زمانی که آماده پیشنهاد حمایت مالی پرداخت، شوید!
هر مارک قوانین مختلفی برای تکمیل معامله با نام تجاری دارد بنابراین ما به شما میگوییم هنگام رسیدن به آنجا جزئیات آن را بررسی کنید، اما مهم است که هنگام مذاکره محکم بمانید. شما باید انصاف داشته باشید.

 

مرحله ششم: به عنوان یک تأثیرگذار در اینستاگرام حقوق دریافت کنید

هنگامی که شروع به دریافت هزینه تبلیغات می کنید، می توانید رسماً بگویید که اینفلوئنسر اینستاگرام هستید!
داشتن فالوورهای زیاد می تواند به موفقیت در اینستاگرام منجر شود. اگر از Instagram برای تبلیغ محصولات یا خدمات استفاده می کنید، فالوورهای زیاد به وفاداری به برند کمک می کنند که می تواند منجر به بازدید بیشتر از وب سایت و از همه مهمتر فروش بیشتر شود! پس خرید فالوور اینستاگرام را شروع کنید.
0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments