ایجاد حساب کاربری اینستاگرام

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook

در این مقاله در مورد ایجاد حساب کاربری اینستاگرام, بروزرسانی اطلاعات نمایه, حساب کاربری غیرفعال , تخلف مارک تجاری و… میخواهیم صحبت کنیم.

 

برای ایجاد حساب کاربری اینستاگرام از برنامه:

1.برنامه اینستاگرام را از فروشگاه App (iPhone) یا Google Play Store (Android) بارگیری کنید.

2.پس از نصب برنامه، روی آن ضربه بزنید تا آن را باز کنید.

3.با ثبت نام از طریق ایمیل یا شماره تلفن (Android) یا ایجاد یک حساب کاربری جدید (آیفون) ضربه بزنید، سپس آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید (که به کد تأیید نیاز دارد) و روی Next ضربه بزنید. همچنین برای ثبت نام در حساب Facebook خود می توانید وارد سیستم Facebook شوید.

4.اگر با ایمیل یا شماره تلفن خود ثبت نام کرده اید، یک نام کاربری و رمز ورود ایجاد کنید، اطلاعات نمایه خود را پر کنید و سپس روی Next ضربه بزنید. اگر در فیس بوک ثبت نام کنید، اگر در حال حاضر از سیستم خارج شوید، از شما خواسته می شود وارد حساب Facebook خود شوید.

برای ایجاد یک حساب کاربری اینستاگرام از رایانه:

1.به instagram.com بروید.

2.روی ثبت نام کلیک کنید، آدرس ایمیل خود را وارد کنید، نام کاربری و رمز ورود خود را ایجاد کنید یا برای ورود به سیستم با حساب Facebook خود وارد سیستم ورود به سیستم شوید.

3.اگر با یک ایمیل ثبت نام کنید، روی ثبت نام کلیک کنید. اگر در فیس بوک ثبت نام کنید، اگر در حال حاضر از سیستم خارج شوید، از شما خواسته می شود وارد حساب Facebook خود شوید.

4.اگر از طریق ایمیل به سیستم وارد شوید، مطمئن شوید که آدرس ایمیل خود را به درستی وارد کرده و یک آدرس ایمیل را انتخاب کنید که فقط به آن دسترسی دارید. اگر رمز ورود خود را فراموش کردید، باید دوباره به ایمیل خود دسترسی پیدا کنید تا به حساب اینستاگرام خود برگردید.

 

 

برای به روزرسانی اطلاعات نمایه خود، از جمله نام کاربری و آدرس ایمیل مرتبط با حساب خود:

ممکن است لازم باشد قبل از اینکه بتوانید اطلاعات نمایه خود را به روز کنید، وارد حساب خود شوید.

  1. به نمایه خود بروید.
  2. روی ویرایش پروفایل ضربه بزنید.
  3. اطلاعات خود را وارد کنید و روی انجام شد (iPhone),(Android) یا ارسال (رایانه و مرورگر تلفن همراه).

برخی از اطلاعات نمایه برای هر کسی غیر از شما قابل مشاهده نیست. این شامل آدرس ایمیل، شماره تلفن و جنسیت شما می باشد.

 

اگر نام کاربری اینستاگرام قبلاً ادعا شده باشد اما غیرفعال به نظر می رسد، چه کاری می توانم انجام دهم؟

اگر نام کاربری مورد نظر شما توسط یک حساب کاربری غیرفعال به کار رفته است، می توانید یک نسخه موجود از نام کاربری را انتخاب کنید.

می توانید برای کمک به شما در ایجاد نام کاربری که قبلاً استفاده نشده است، دوره ها، اعداد، زیرنویس ها یا اختصارات را اضافه کنید.

برای تغییر نام کاربری خود، می توانید نمایه خود را ویرایش کنید

 

سیاست نام کاربری غیرفعال اینستاگرام چیست؟

ما مردم را تشویق می کنیم به محض ایجاد یک حساب کاربری، از اینستاگرام وارد شوند و از آن استفاده کنند. برای فعال کردن حساب کاربری خود، حتماً وارد سیستم شوید و عکس ها را نیز به اشتراک بگذارید، همچنین دوست دارید و درباره عکس ها نظر دهید.

 

اگر یک حساب اینستاگرام از علامت تجاری ثبت شده من به عنوان نام کاربری خود استفاده کند، چه می شود؟

نقض علائم تجاری ممکن است شامل استفاده از یک شرکت یا نام تجاری، لوگو یا سایر مواد محافظت شده از علائم تجاری به روشی باشد که ممکن است دیگران را با توجه به نام تجاری یا وابستگی تجاری آن گمراه یا سردرگم کند.

تخلف چیست؟

استفاده از علامت تجاری دیگر به روشی که هیچ ارتباطی با محصول یا خدمتی که برای آن علامت تجاری داده شده است، نقض خط مشی علامت تجاری اینستاگرام نیست. توجه داشته باشید که نامهای کاربری اینستاگرام به صورت اولیه، سرویس های اول ارائه می شوند و ممکن است رزرو نشوند.

چگونه می توانم تخلف مارک تجاری را گزارش دهم؟

در مورد انواع دیگر نقض مارک تجاری بیشتر بیاموزید یا گزارشی از نام کاربری خود را در نقض نشان تجاری خود ارسال کنید.

 

من یک ایمیل دریافت کردم که یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام خود ایجاد کردم، اما برای یک حساب کاربری جدید ثبت نام نکردم.

به احتمال زیاد، کسی سعی کرد با استفاده از آدرس ایمیل شما به اشتباه اقدام به ثبت نام در اینستاگرام کند. برای حذف ایمیل خود از حساب، کلیک کنید تا در پایین ایمیل Welcome to Welcome to Instagram به ما اطلاع دهید تا به ما اطلاع دهید که این شما نبودید.

سپس می توانید از این آدرس ایمیل برای ثبت نام در یک حساب کاربری اینستاگرام یا اضافه کردن آن به حساب موجود خود استفاده کنید.

اگر در ورود به سیستم مشکلی دارید، یاد بگیرید که اگر نمی توانید به حساب خود وارد شوید، چه کاری انجام دهید. اگر هنوز با ایمیل یا شماره تلفن خود مشکلی ندارید، به ما اطلاع دهید.

 

نمی توانم برای اینستاگرام ثبت نام کنم زیرا یک حساب با آدرس ایمیل یا شماره تلفن من در حال حاضر وجود دارد.

اگر با آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود در اینستاگرام ثبت نام کرده اید اما نمی توانید رمز ورود خود را به خاطر بسپارید، می توانید رمزعبور خود را دوباره تنظیم کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.

اگر آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را به درستی تایپ کرده اید و پیامی را مشاهده کرده اید که یک حساب با آدرس ایمیل یا شماره تلفن شما در حال حاضر وجود دارد، به ما اطلاع دهید.

به خاطر داشته باشید که یک آدرس ایمیل فقط می تواند با یک حساب اینستاگرام همراه باشد.

 

دراین مقاله به سوال هایی پاسخ داده شد که مورد نیاز بسیاری از کاربران اینستاگرام بوده است.امیدواریم این  پاسخ ها مفید واقع شده باشه.

0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
محمدزاده
محمدزاده
1 year ago

خوووب بوووود