3 وب سایت تصاویر Stock برای اینستاگرام

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
برنامه ریزی، عکسبرداری و ویرایش عکس برای اینستاگرام می تواند زمان زیادی (و هزینه!) ببرد.
خوشبختانه چندین وب سایت خلاق و متنوع عکاسی سهام برای سهولت زندگی در دسترس است.
برای کشف 3 وب سایت برتر عکس برای یافتن تصاویر و فیلم های عالی بدون حق امتیاز برای استفاده در حساب اینستاگرام خود  ادامه مطلب را بخوانید:

 

چرا از عکس های Stock برای اینستاگرام استفاده کنید؟

عکس های Stock تصاویر بدون حق امتیاز هستند که می توانید بدون نیاز به کسب اجازه از محتواساز اصلی در اینستاگرام استفاده کنید و محبوبیت آنها برای بازاریابی در اینستاگرام بیشتر میشود.صدها یا هزاران نفر، عکاس خلاق Stock وجود دارد که کارهای خود را از طریق سایت های رسمی عکاسی سهام به اشتراک می گذارند.بهترین قسمت؟ تشخیص عکس های Stock در اینستاگرام از طریق محتوای داخلی تقریباً غیرممکن است. وقتی عکس های Stock را به طور یکپارچه در استراتژی اینستاگرام خود ادغام می کنید، با اتلاف وقت، پول و انرژی خداحافظی می کنید.

شماره 1:Unsplash

اگر به دنبال عکس های با بارگیری رایگان و با کیفیت بالا هستید ، Unsplash یکی از بهترین وب سایت های عکاسی Stock است. با بیش از 1 میلیون تصویر با وضوح بالا رایگان، محتوای بدون حق امتیاز برای همه وجود دارد! از چشم اندازهای زیبا گرفته تا صحنه های تعطیلات جشن، Unsplash پر از عکس هایی است که یک جامعه باورنکردنی از هنرمندان با استعداد برای شما آورده اند. در Unsplash، در عرض چند ثانیه می توانید عکسهای Stock را برای اینستاگرام خود پیدا کنید. شما می توانید به سرعت عکسهای با کیفیت بالا را جمع آوری، ویرایش و برنامه ریزی کنید.

 

Unsplash
Unsplash
شماره 2: TONL

تنوع و فراگیری باید در خط مقدم بازاریابی شما در اینستاگرام باشد. اگر به دنبال انتخاب متنوعی از تصاویر Stock برای اینستاگرام هستید، TONL را بررسی کنید. TONL قصد دارد با نمایش تصاویری از افراد متنوع و داستان هایی از سراسر جهان، ایده عکاسی Stock را متحول کند. همانطور که در وب سایت خود می گویند، “عکاسی و داستان سرایی می تواند به انسان سازی کمک کند و امیدوار است که از کلیشه ها و تعصبات نسبت به افراد سیاه پوست و قهوه ای بکاهد.”

شماره 3: Pixabay

خواه به دنبال عکس Stock یا صوتی Stock برای فیلم های اینستاگرام باشید، Pixabay مجموعه ای بیش از 1.8 میلیون دارایی Stock آماده و رایگان دارد. Pixabay از  فیلم ها، تا صدا ها و عکس ها را داراست. گزینه های خلاقانه در مورد دارایی های  Pixabay بی پایان هستند. به عنوان مثال، می توانید تصاویر را بارگیری کنید تا از آنها به عنوان پوشش Instagram Stories Highlight استفاده کنید یا از ویدئو Stock برای پس زمینه یک پست استفاده کنید. بهترین قسمت در مورد Pixabay این است که به محض بارگیری دارایی، می توانید تصویر را مطابق میل خود اصلاح، ویرایش، کپی و توزیع کنید. فرصت ها بی پایان است.

Pixabay
Pixabay

با روشهای ارگانیک فالوور واقعی اینستاگرام بخرید!
شما به دنبال افزایش ارگانیک برای صفحه اینستاگرام خود هستید؟
فالولند بهترین فالوورهای اینستاگرام را با 100٪ روشهای اختصاصی، ایمن و طبیعی ارائه می دهد.

0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments