11 راه برای افزایش تعامل اینستاگرام در سال 2021

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
نمی دانید چگونه در سال 2021 تعامل اینستاگرام را افزایش دهیم؟
تا همین اواخر، ما به تعداد لایک های یک پست به عنوان یک شاخص قوی برای عملکرد آن نگاه می کردیم. اما امروز مارک ها باید به معیارهای عملکرد خود بیشتر پی ببرند و نظرات، ذخیره ها، اشتراک ها، بازدیدهای Instagram Stories و حتی DM ها را ردیابی کنند تا نحوه عملکرد محتوای آنها را درک کنند. با تغییر در نحوه اندازه گیری تعامل، طبیعی است که نحوه تلاش برای بهبود تعامل در فیدهای خود را تغییر دهیم. خوشبختانه، آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست.
ما در حال به اشتراک گذاشتن 11 راهی هستیم که می توانید استراتژی اینستاگرام خود را ارتقا دهید و تعامل اینستاگرام را در سال 2021 افزایش دهید:
 1. برای خبرمایه خود محتوای “قابل صرفه” ایجاد کنید
 2. گفتگوها را با برچسب های Stories Instagram آغاز کنید
 3. انواع محتوای جدید را مرتباً آزمایش و تحلیل کنید
 4. یک عنصر سرگرم کننده اضافه کنید
 5. محتوای قابل اشتراک گذاری ایجاد کنید
 6. در مورد مارک و تجارت خود توشیح دهید
 7. زیرنویس طولانی تر بنویسید
 8. داده هایی را که مخاطبان شما دوست دارند به اشتراک بگذارید
 9. محتوای ویدیویی بیشتری ایجاد کنید
 10. بهترین زمان ارسال خود را کشف کنید
 11. توجه بیشتری به هشتگ های خود داشته باشید
افزایش نامزدی اینستاگرام
افزایش نامزدی اینستاگرام

 

شماره 1: برای خبرمایه خود محتوای “قابل صرفه” ایجاد کنید.

نحوه سنجش میزان تعامل اینستاگرام از زمانی که پسندیدن ها در پست ها پنهان شده اند، تغییر کرده است. اکنون نظرات، اشتراک ها و ذخیره های اینستاگرام بیش از هر زمان دیگری مهم هستند. بنابراین بهترین راه برای بهبود میزان مشارکت در این سال، ایجاد محتوای بیشتر است که مخاطبان شما را ترغیب می کند روی آن دکمه ذخیره کلیک کنند! “محتوای قابل صرفه” هر چیزی است که می دانید مخاطب شما می خواهد بعداً دوباره بازدید کند.

 

شماره 2: مکالمات را با Stickers Stories Instagram شروع کنید

روزانه بیش از 500 میلیون حساب اینستاگرام از Instagram Stories استفاده می کنند و این تعداد فقط در سال 2021 رشد می کند! برچسب های Instagram Stories یک روش عالی برای تشویق پیروان شما به گپ زدن و به اشتراک گذاشتن نظرات و تجربیات خود با شما است، که به نوبه خود به ایجاد یک پیرو وفادار کمک می کند که احساس می کند با نام تجاری شما ارتباط دارد.

 

شماره 3: انواع محتوای جدید را مرتباً آزمایش و تحلیل کنید

برخی از بهترین طرح های محتوایی در اینستاگرام ناشی از آزمایش است. آزمایش فرم های جدید محتوا می تواند در اینستاگرام دلهره آور باشد، خصوصاً اگر احساس می کنید اتفاق خوبی دارید و درگیر استراتژی محتوای فعلی خود هستید.

 

شماره 4: عنصر سرگرم کننده را اضافه کنید

پست های اینستاگرام برای درست شدن زمان، تلاش و برنامه ریزی می طلبند. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید کمی سرگرم شوید!ما شاهد هستیم که مارک های بیشتری با اضافه کردن الگوهای رفتاری و موضوعات پرطرفدار به محتوای خود، عناصر طنز و فرهنگ پاپ را به پست های خود اضافه می کنند. از قرار دادن فیلترها در داستان ها، اضافه کردن الگوهای رفتاری و تصاویر GIF به خبرها، با ارسال مطلبی عجیب و سرگرم کننده، میزان تعامل افزایش می یابد!

 

شماره 5: محتوای قابل اشتراک گذاری ایجاد کنید

توانایی کاربران برای به اشتراک گذاشتن پست های فید در Instagram Stories یا DMs یک ویژگی مفید است که به شما کمک می کند حتی به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید. نکته اصلی، ایجاد محتوایی است که می دانید مخاطبان شما خواهان بازنشر هستند. محتوای قابل اشتراک باید بسیار با آنچه مخاطب شما دوست دارد و به آن نیاز دارد مرتبط باشد. بعلاوه ، اکنون می توانید چند بار که پست شبکه شما در استوری ها به اشتراک گذاشته شده است را ردیابی و اندازه گیری کنید، پیگیری و اندازه گیری محتوای با بهترین عملکرد نیز ساده تر می شود.

 

شماره 6: در مورد مارک و تجارت خود توضیح دهید.

قدرت اصالت در اینستاگرام بسیار زیاد است  و قرار است در سال 2021 حتی بیشتر شود!ما شاهد هستیم که مارک ها و مشاغل زیادی وارد بازار می شوند و جنبه صادقانه، واقعی و آسیب پذیرتری نسبت به مارک و تجارت خود نشان می دهند. سطح بالایی از اصالت می تواند کمک زیادی به ایجاد ارتباط قوی تر با مخاطبان خود کند، که به نوبه خود مشارکت بیشتر را تشویق می کند.

 

شماره 7: نوشتن زیرنویس های طولانی تر

آیا می دانید زیرنویس اینستاگرام شما می تواند تا 2200 کاراکتر داشته باشد؟ این فضای زیادی برای اشتراک گذاری با مخاطبان خود است. یکی از عواملی که بر عملکرد پست اینستاگرام شما در الگوریتم تأثیر می گذارد “زمان صرف شده برای پست” است. بنابراین یکی از ساده ترین راه های بهبود تعامل اینستاگرام، نوشتن زیرنویس های طولانی تر است. ما نمی گوییم که هر عنوان باید هزاران کلمه باشد، اما حتی نوشتن یک جمله کامل به جای فقط چند شکلک، می تواند به شما در افزایش تعامل اینستاگرام کمک کند.

 

شماره 8: داده هایی را که مخاطبان شما دوست دارند به اشتراک بگذارید

ارسال محتوای شخصی و مبتنی بر داده پیش بینی روند بزرگی برای سال 2020 است و ما فکر می کنیم که این امر نیز به مشارکت شما کمک خواهد کرد. با مشاهده داده های خود شروع کنید. به عنوان مثال، اگر یک خرده فروش آنلاین هستید، آیا می توانید ببینید چه زمانی مردم بیشتر دوست دارند خرید کنند؟ چه چیزی بیشترین فروش ماه را انجام داد؟ چند درصد از مخاطبان شما به یک محصول جدید رای دادند؟ با استفاده از این داده ها، آیا می توانید داستانی در مورد آن بسازید تا با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید یا یک آمار کلیدی وجود دارد که می دانید مخاطبان شما را دوست خواهند داشت؟ اگرچه تولید محتوای مبتنی بر داده برای اجرای آن به زمان اضافی و آماده سازی نیاز دارد، اما وقتی می بینید میزان تعامل شما بالا می رود ارزش تلاش را دارد!

 

شماره 9: محتوای ویدیویی بیشتری ایجاد کنید

سال 2020 یک سال بزرگ برای ویدیوی اینستاگرام بود. به خصوص با معرفی Instagram Reels  و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد. با درج محتوای ویدیویی بیشتر در استراتژی محتوای خود، تقریباً تضمین می کنید که تعامل در نمایه اینستاگرام خود را افزایش دهید. ساخت محتوای ویدئو بسیار آسان است.

 

شماره 10: بهترین زمان ارسال خود را کشف کنید

آیا می دانید ممکن است با ارسال پست در زمان اشتباه، یا فقط به طور منظم به اندازه کافی، مشارکت Instagram خود را محدود کنید؟ در حالی که تعداد زیادی روش برای افزایش تعامل در اینستاگرام وجود دارد، ارسال پست در هنگام فعالیت بیشتر مخاطبان یک برد سریع است. الگوریتم اینستاگرام پست هایی را دوست دارد که در مدت زمان کوتاهی تعامل زیادی ایجاد می کنند و اغلب آن پست را به بالای مطالب پیروان شما منتقل می کنند. برای تشویق این موضوع، مدتی را صرف نظارت و ردیابی تجزیه و تحلیل اینستاگرام خود کنید تا یاد بگیرید چه زمانی بهترین زمان ارسال برای مخاطبان شما است. هر حساب اینستاگرام از پیروان منحصر به فرد در مناطق زمانی مختلف تشکیل شده است، بنابراین ایده خوبی است که بهترین زمان شخصی خود را برای ارسال در اینستاگرام پیدا کنید. با این روش می توانید ب افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید، تعامل را افزایش داده و برند خود را رشد دهید!

 

شماره 11: توجه بیشتری به هشتگ های خود داشته باشی

اگر می خواهید میزان جذابیت اینستاگرام خود را افزایش دهید، درک اینکه هشتگ هایی افراد بیشتری را به سمت پست های شما سوق می دهد بسیار مهم است.
با استفاده از Analytics هشتگ، می توانید هشتگهایی را که در هر پست اینستاگرام استفاده می کنید ردیابی کنید. به این ترتیب می توانید ببینید که کدام پست ها بیشترین جذابیت را ایجاد کرده اند و هشتگ هایی که آنها را همراهی می کنند. همچنین می توانید هشتگ Analytics خود را با معیارهای مختلف از جمله پسندیدن، نظرات، نمایش ها، دسترسی و ذخیره ها فیلتر کنید. این یک ویژگی عالی برای کمک به اطلاع رسانی استراتژی محتوای شما است، زیرا هشتگ هایی را برای استفاده و مواردی که باید پشت سر بگذارید می دانید. هرچه بازی هشتگ شما قویتر باشد، برداشت ها و نگاه ها به محتوای شما بیشتر می شود!

فالوور واقعی اینستاگرام را بخرید.تعداد فالوورهای شما در اینستاگرام مهم است.اگر حساب شما فالوورهای زیادی داشته باشد، می توانید تعداد فالوور بیشتری را به صورت تدریجی دریافت کنید.

0 0 vote
Article Rating
Javad Yasemi
Javad Yasemi
خبرنامه

میخواهید اخبار ویژه برای شما ارسال شود؟ شماره خود را ارسال کنید.d

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments